Shiba Inu, “Rocket Pond’un sırlarını” ortaya çıkaracak

Shiba Inu’nun metaverse projesi Shib: The Metaverse, önümüzdeki günlerde 11 merkezinden biri olan Rocket Pond’un tanıtımını yapacağını duyurdu. Açıklamada, Rocket Pond Hub’ın Alpha Önizlemesini sunmak için sadece birkaç günün kaldığı bildirildi ve “Rocket Pond’un sırlarının ortaya çıkmasına hazırlanın” denildi.

Rocket Pond Hub nedir?

Rocket Pond, toplam 11 merkezden oluşan Shiba Inu metaverse projesinin kurucu merkezlerinden biri. SHIB ekibi ilk olarak 13 Eylül 2022’de Rocket Pond merkezinin siyah-beyaz bir taslağını paylaştı. Üç gün sonra, kullanıcılara metaverse sonunda piyasaya sürüldüğünde nasıl görüneceğine dair bir fikir veren ek bir renkli konsept yayımladı.

Shiba Inu’ya göre Rocket Pond, “dağların içinde gizli bir tatil yeri” hissi veriyor. Raporda ayrıca, merkezi çevreleyen bölgenin, zirveye doğru yükselen konaklama tesislerinin arasına serpiştirilmiş berrak sular ve vahşi yaşamla dolu olduğu gözlemleniyor.

Merkezin tasarımında Glenwood Caverns Macera Parkı ve Tahoe Gölü gibi çeşitli Amerikan tatil beldelerinden esinlenildiği ifade ediliyor.

Shiba Inu’nun hediye yarışması

Bu arada ekip, “Rocket Pond’un sırlarını ortaya çıkarmayı” planladığı kesin tarihi açıklamadı. Yeni açıklamanın, ekibin hediye yarışmasını tamamlamasının ardından gerçekleşeceği yönünde bir eğilim var. Metaverse ekibi, topluluğa bu ayın başlarında başlattığı yarışmanın yakında sona ereceğini hatırlattı.

Shib ekibi, The Metaverse’in 11 Nisan’da resmi Twitter hesabının açılışını kutlamak üzere düzenlediği hediye yarışmasında kazananlara on arsa hediye edilecek. Yarışmanın 30 Nisan’da sona ermesi bekleniyor.

Ekip ayrıca düzenli güncellemeler sunma ve toplumu projenin gelişimi hakkında bilgilendirme sözü verdi.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl