Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Shutterstock CEO’su, kripto paralar düşerken alım yaptığını söyledi

Geçtiğimiz günlerde NFT platformu Mintable'a yatırım yapan isimler arasında yer alan Shutterstock kurucusu ve CEO'su Jon Oringer kripto paralarda yaşanan son düşüşlerle ilgili olarak "Dip bölgelerden aldım. Çok ilginç zamanlardan geçiyoruz. Bence bu ürünler uzun zaman hayatımızda kalacak" dedi. Oringer ayrıca fenomen coin'lerin çok fazla yükseldiğini belirterek, fiyatların normale dönmesini beklediğini belirtti.

ABD’nin en büyük ekonomi kanallarından Bloomberg’e konuk olan Shutterstock kurucusu ve CEO’su Jon Oringer, kripto para evreninde son dönemde yaşanan düşüşte alım yaptığını belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Bu dip seviyelerinden alım yaptım. Bence ilginç zamanlardan geçiyoruz. Kripto paraların hayatımızda uzun zaman kalacağını düşünüyorum. Finansla ilgili çok fazla ürün var. Özellikle merkeziyetsiz finansın, çok büyük ağ etkisi bulunuyor. Bence bu evrenin gideceği yol sadece daha da güçlü olduğu bir yol olacaktır.”

“Blok zinciri teknolojisi güven sağlıyor”

Shutterstock olarak NFT’lerle çok daha fazla ilgilendiklerini belirten Oringer, “insanlarda güven sorunu var ve blok zinciri bunu sağlıyor” dedi:

“Kesinlikle NFT’lerle ilgileniyoruz. Blok zincirinin piyasayı nasıl etkilediği nasıl güven verdiği çok önemli. Çünkü en sonunda güvenli olup olmadığı konusu açılıyor. Her zaman güvenmemek için bir sebep var. Blok zincir burada devreye giriyor. Açık artırmalara bakış açısı da değişmeye başladı. Platformlar çok daha demokratik olmaya başladı. Dediğim gibi bu dönem, süper-ilginç dönemler”

“Fenomen coin’ler çok büyüdü, fiyatlar düşecektir”

Bu seneye damga vuran fenomen coin’lere de değinen Shutterstock CEO’su:

“İnsanlar artık kararlarını kendileri veriyorlar. Kendi araştırmalarını kendileri yapıyorlar. Fenomen coin’lerde tehlikeli bir spekülasyon trade’i dönüyor. Yatırımcılar ciddi paralar yatırabiliyorlar. Artık yatırımın temel kuralları da değişmeye başladı. İşlerin nereye gittiğinin de bir göstergesi… Perakende yatırımcılar artık kendi kararlarını kendileri veriyorlar ama bu fenomen coin’lerin fiyatlarının düşeceğini düşünüyorum. Fiyatlar normale dönecektir. İnanılmaz büyük piyasa değerlerine ulaştılar. Ben fenomen coin’leri almıyorum ya da trade yapmıyorum.”

Fotoğraf: Flickr/JO_631

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl