SimpleFX’te para iadesi promosyonuyla 50 yeni işlem enstrümanı

En hızlı büyüyen fark kontratları platformlarından biri olan SimpleFX, WebTrader'ın yeni versiyonunu piyasaya sürmesinin ardından 50 yeni işlem enstrümanı ekledi. Hepsi de para iadesi promosyonuyla...

Yüksek derecede volatil olan NYSE ve LSE gibi dev Nasdaq şirketleri, kripto paraların yanı sıra Türkiye ve Brezilya gibi yükselen piyasalar… 50 yeni ticari enstrüman ile en basit fark kontratları (CFD) ticaret aracı olan SimpleFX WebTrader’ı kullanarak buralarda ticaret yapabilirsiniz.

En hızlı büyüyen fark kontratları platformlarından biri SimpleFX, WebTrader’ın yeni versiyonunu piyasaya sürdü. Şimdi platform 50 farklı yeni ticari enstrüman ekledi. Hepsi de kısa süreliğine 500 doların altına kadar para iadesi promosyonuyla.

Günlük al-sat ile heyecan treni

Eğer maksimum volatilitenin içine girdiyseniz, Bitcoin Cash sizi eğlendirecek. Şu an Bitcoin, Ethereum ve Ripple’dan sonra 4. sıradaki en büyük kripto para.

BCH grafiği, SimpleFX

Ayrıca iki tane daha ilginç Nasdaq şirketi var. Tilray Inc. bunlardan birisi. GW Pharmaceutials da bir başka şirket.

GWPH grafiği, SimpleFX

Çoğu insanın ilgiyle takip ettiği, büyük borsalarda işlem gören dev şirketler

New York Menkul Kıymetler Borsası, Londra Borsası, Tokyo Borsası ve Eouronext Paris; Nike, Walt Disney, General Motors veya Airbus gibi simgesel markaları ekledi. Bu seçenekler spor, moda, reklamcılık ve film endüstrisindeki trendleri takip edenler veya motorizasyon ve havacılığa ilgi duyanlar için mükemmel.

Öte yandan Tesco, Lloyds Banks, Suzuki, Societe Generale veya Renault gibi yerel devler ise İngiltere, Japonya veya Fransa’yla ilişki içinde bulunan SimpleFX kullanıcıları için mükemmel ticari enstrümanlar.

Ağustos 2018’de ortaya çıkışından beri Tilray hisseleri çok yüksek oranda dalgalanma gösteriyor, SimpleFX

Türkiye ve Brezilya’ya yatırım

Özellikle Brezilya ve Türkiye hisse senetleri oldukça ilgi çekici. İki ülke de bölgesel güç olmalarının yanı sıra dünyanın en hızlı büyüyen ekonomileri arasında en üst sıralarda yer alırlar. Aynı zamanda bu finansal piyasalar oldukça volatil. Son yıllarda iki ülkede de birçok parasal kriz yaşandı.

İki ülkenin borsaları da – BM & F Bovespa ve Borsa İstanbul – nispeten genç demokrasilerde faaliyet göstermekte olduğundan politik değişimlere karşı hassas. Bunu Brezilya 2018 genel seçimlerine bakarak görebiliriz.

Eğer bu enstrümanlardan herhangi biriyle ticaret yapmak ilginizi çektiyse SimpleFX WebTrader’a giriş yapın ve bir deneyin. Tamamen işlevsel bir demo hesabıyla ya da herhangi bir minimum depozito ücreti ödemeden canlı hesapla işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Referans programıyla da kazanın

Eğer 500’e kadar kaldıraç olanağı veren hızlı ve güvenilir bir al-sat uygulamasına ihtiyacınız varsa SimpleFX.com harika bir fırsat. Bugün işlem yapmaya başlayın ve devam eden promosyondan en iyi şekilde yararlanın!

SimpleFX hakkında daha fazla bilgi almak ve kazandıran referans programına katılmak için siteyi ziyaret edin.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl