Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

SkyBridge yöneticisi Gayeski: Bitcoin’de arz şoku yaşanabilir

Geçtiğimiz hafta SEC'ye yaptığı ETF başvurusunun cevap süresi uzatılan SkyBridge Capital'in, Bilgi Sistemleri yöneticisi olan Troy Gayeski, endüstrinin Bitcoin'de bir arz şokuna hazır olması gerektiğini söyledi. Gayeski ayrıca, "Bitcoin'in değer saklama aracı olarak piyasa lideri kalacağını düşünüyorum." dedi.

gayeski

Yönetimi altında 7,5 milyar dolarlık varlık bulunan SkyBridge Capital’ın Bilgi Sistemleri yöneticisi olan Troy Gayeski, Bloomberg’de katıldığı bir programda Bitcoin‘in gidişatıyla ilgili soruları cevapladı.

Bitcoin’i tutanların kendilerini, piyasaya geçen sene girenlere göre yeniden kanıtladıklarını belirten Gayeski, en büyük kripto parada bir arz şoku beklediğini dile getirdi ve şunları söyledi:

“Lider kalmaya devam edecek”

Bitcoin’in değer saklama aracı olarak piyasa lideri kalacağını düşünüyorum.

“Piyasa bir arz şokuna hazır olmalı”

Zincir üstü verilere baktığımız zaman güçlü Bitcoin yatırımcılarının kendilerini yeniden kanıtladıklarını ve geçen sene piyasaya girip, daha sonra satış yapanlardan aldıkları coin’leri biriktirdiklerini görüyoruz. Geçen sene Ekim ve Kasım aylarında olduğu gibi bir arz şoku yaşanabilir diye düşünüyorum. Piyasa buna hazır olmalı.

“Risk-ödül eğrisi yukarı döndü”

Evet, volatil bir varlık ancak risk-ödül eğrisi yeniden yukarı doğru döndü. Aktif varlık yönetimi, asimetrik risk-ödül grafiği olan varlıkları da iyi tanımlayabilmeyi gerektirir. Bugün hala rekor seviyede para arzının olduğunu ve 10 yıllık tahvillerin getirisinin de hala çok düşük olduğunu görüyoruz. Benimseme de her geçen gün artıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl