SNAP token, halka açık satışta %100 oranında satıldı

SnapEx sponsorluğunda

SNAP token için düzenlenen halka açık satış, 14 Aralık Salı günü başarıyla tamamlandı. Özel satış, halka açık satış ve launchpad’ler için ayrılan tüm token’lar satıldı.

Ezber bozan kripto türev platformu SnapEx tarafından çıkarılan SNAP token IEO’su 3 Aralık Cuma günü, SnapEx kullanıcılarına özel yapılan satışla başladı ve onu 4 Aralık Cumartesi günü halka açık satış takip etti.

SNAP token’ın özel satışında tüm token’lar, 1 saat 43 dakika içerisinde tükendi. 0.2 dolarlık token’lar, binlerce eski ve yeni SnapEx kullanıcısı tarafından kapıldı.

Partner ağı aracılığıyla SNAP token’ları, Daostarter, BSCLaunch, Roseon, KrystalGo ve Polkabridge gibi birden fazla launchpad’de çıktı ve satıldı.

SnapEx’in CEO’su Cathal Donnellan, “Topluluktan aldığımız destek çok büyüktü. Çıkardığımız token’la birlikte SnapEx’te oluşturduğumuz ekosistemi desteklemeyi amaçlıyor. Böylesine bir topluluk desteği, sosyal alım satım, hisseler, NFT’ler ve daha fazlasını platformumuza entegre ederken dünya lideri ürünleri küresel pazara sunmak ve uluslararası erişimimizi genişletmek için mükemmel bir konumda olduğumuzu gösteriyor.” dedi.

SNAP token özel ve halka açık satışlarının başarıyla tamamlayan SnapEx, kripto alanında birden fazla bölgede 37 stratejik ortaklığa imza attı. Bunun sonucunda SnapEx, yalnızca kripto alanında önde gelen isimlerle güçlerini birleştirmekle kalmadı, aynı zamanda SnapEx topluluğunda yüzde 131’lik güçlü bir büyüme elde etti.

SnapEx için sırada ne var?

Birden fazla bilinen kripto para borsasında listelenmeyle ilgili söylentiler var fakat SnapEx bunları henüz doğrulamadı. Ancak yatırımcılar ve trader’lar, şimdiden Uniswap ve PancakeSwap üzerinde SNAP alım satımı yapabilirler.

Ayrıca SnapEx, yol haritasında da belirttiği üzere, resmi olarak Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen, yaklaşan bir NFT lansmanıyla ilgili tanıtım videosu da yayınladı.

Devamında ise SnapEx’te şunlar olacak:

  • SNAP NFT drop’u
  • SNAP Swag Pack’in piyasaya sürülmesi
  • Küresel alım satım yarışması World Trading Grand Prix
  • Quant alım satım ve işlem kopyalama özellikleri SnapQuant ve SnapSocial
  • CBCC’ler, warrant’lar, endeksler ve tahmin token’ları gibi yeni alım satım ürünleri
  • Kripto opsiyonları

SnapEx, basit bir kontrat alım satım platformundan hızlı bir şekilde benzeri olmayan bir kripto türev alım satım platformuna dönüşüyor.

SnapEx hakkında

SnapEx, bireysel ve kurumsal yatırımcı odaklı, kripto türev alım satımı sunan, hızla gelişen bir türev ürünler alım satım platformudur.

2018’de kurulan SnapEx, bazı dünyanın önde gelen girişim sermayesi şirketleri tarafından destekleniyor. Bu, SnapEx’in Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa’daki varlığını daha da büyütmesine zemin hazırladı.

SnapEx, kitlesine hem ekosistem hem de bir platform token’ı sağlayan tek kripto türev platformu olmaya hazırlanıyor.

200 binin üzerinde kayıtlı kullanıcısı bulunan SnapEx; CEX, DeFi, staking özellikleri, lisanslı kripto hisseleri, quant alım satım ve işlem kopyalama, opsiyon işlemleri ile daha fazlasını bünyesinde barındıran bir platform olacak.

SnapEx’in amacı, ilk günden beri aynı: Gelensek ve dijital finans arasında köprü olmak, kripto paraların küresel olarak benimsenmesini teşvik etmek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl