Snoop Dogg’dan ayı piyasası yorumu: Kötüler ayıklandı

ABD'li ünlü rapçi Snoop Dogg, kripto para piyasalarında yaşanan ayı döneminin geçici olduğunu düşündüğünü söyledi. Kötü aktörlerin bu ayı piyasasıyla ayıklandığını belirten Snoop Dogg, ayrıca bir gün tüm büyük plak şirketlerinin de Web3 ve NFT endüstrisine gireceğini belirtti.

Dünyanın en ünlü rapçilerinden olan ve son dönemde yaptığı girişimlerle de adını duyuran Snoop Dogg, ABD medyasından CNBC’ye verdiği röportajda kripto para endüstrisine olan desteğini yineledi.

“Artık kötüler gitti”

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüş dönemini değerlendiren Snoop Dogg, bu tür dönemlerin her sektörde yaşandığını ve normal olduğunu belirtti:

“Blok zinciri ve kripto endüstrisi gerçekten son dönemde ortaya çıkan en iyi buluşlardan… Her büyük endüstrinin belirli düşüş dönemleri olur. Aslında bu tür durumlar alkol, tütün, giyim, yemek… Yani tüm endüstrilerde olur. Bence çok normal. Ayrıca bu dönemin uzun vadede endüstri için iyi olacağını düşünüyorum. Bu piyasada olmaması gerekenler, son düşüşlerle birlikte aramızdan ayrıldılar. Piyasa onları ayıkladı ve içimizden ayırdı. Bu kişiler, insanlar için yaratılan fırsatları istismar ediyorlardı”

“Tüm plak şirketleri Web3 ile NFT’lere gelecek”

Şubat ayında kariyerinde basamakları hızlı şekilde çıkmasını sağlayan Deathrow Records’ı satın alan Snoop, bu marka altında da bazı NFT’ler çıkarmıştı. Tüm büyük plak şirketlerinin ya NFT ve Web3 endüstrisine dahil olacağını ya da eski tarz kalarak yok olacağını belirten ünlü rapçi şu ifadeleri kullandı:

“Er ya da geç, tüm büyük plak şirketleri Web3 ve NFT endüstrilerine dahil olmak zorunda kalacak. Ya da yok olacaklar. Her ne ürünleri varsa ya blok zincirinde olacak ya da örümcek ağında kalacak!”

Eminem’le birlikte BAYC klibi!

Bilindiği üzere son dönemde metaverse’e de yatırım yapan Snoop Dogg, Sandbox üzerinde de bir arazi satın almıştı. Bir başka ünlü rapçi Eminem ile birlikte Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden de alan Snoop Dogg, ayrıca sahibi olduğu BAYC NFT’sinin temasını kullanarak bir de dondurmacı açmıştı.

Eminem ve Snoop Dogg ayrıca Bored Ape Yacht Club ile ilgili bir de şarkı yapmış, bu şarkıya da klip çekmişlerdi. BAYC’nin hak sahibi şirket Yuga Labs, ikilinin BAYC temalı ürünlerini de satıyor ve ödeme olarak da sadece Apecoin kabul ediyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl