Kripto yatırımcısı Burniske, Solana’da fırsat görüyor

Kripto dünyasının deneyimli isimlerinden biri olan Chris Burniske, 1. katman blok zincirinin piyasalarda başka hiçbir yerde görülmeyen fırsatlar sunduğunu belirtti.

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske, Solana’nın (SOL) NFT ekosisteminin benzersiz olduğunu, çünkü NFT basmanın diğer zincirlere göre çok daha az maliyetli şekilde yapılabildiğini söyledi.

Kripto para yatırımcısı olarak da tanınan Burniske’ye göre birçok kişi, hâlâ Solana’da durum sıkıştırma kullanarak 10 milyon kullanıcıya NFT basmanın ve dağıtmanın yaklaşık 200 dolar tuttuğu, bunun en yakın rakiplerine kıyasla daha ucuz olduğu konusunda habersiz.

Burniske, “Drip Haus’unkine benzer bir viral genişleme gözlemlenmesi, kullanıcılara yaklaşık binde bir maliyetle erişilebildiğinde ortaya çıkabilecek sonuçların bir göstergesi olarak hizmet ediyor.” dedi.

“Dijital varlıklar bir gün her yerde olacak”

Burniske ayrıca 2021’de NFT’lerin pahalı ve ayrıcalıklı olduğunu hatırlatırken gelecekte çok daha yaygın hale geleceğine inandığını belirtti. Ayrıca dijital varlıkların bir gün “her yerde” olacağını öngördü.

Burniske, Ethereum’un (ETH) birincil rakiplerinden biri olarak kabul edilen Solana’ya olan inancını sürekli olarak dile getiriyor. Şubat ayı boyunca, akıllı sözleşme platformunun bir tartışma konusu olduğunu ve gereken takdiri görmediğini ifade etti.

“Ayı piyasası önce ETH ve BTC’yi etkiliyor”

Kripto para yatırımcısı, “Bana göre Solana, üzerinde çok tartışılan ve dikkat edilmesi gereken bir ekosistem. Tartışmalı doğasına rağmen, şu anda değerinin altında. Her ayı piyasası sırasında, yatırımcıların belirli bir ekosisteme odaklanması ve bu ekosistemi merkeze alan kapsamlı bir strateji geliştirmesi yaygın bir durumdur.” dedi. Burniske ayrıca bir önceki ayı piyasasının öncelikle ETH ile BTC’yi etkilediğini, çünkü bu tür bir etkiyi garanti altına almak için yeterince ölçekli ve likit tek varlıkların bunlar olduğunu vurguladı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl