35 bin dolarlık meme coin alan yatırımcı, 9 milyon dolar kâr etti

Solana zinciri üzerinde meme coin'ler üzerinden büyük kazançlar elde etme "oyunları" azalmadan devam ediyor. Son olarak bir yatırımcı 35 bin dolarlık yatırımını 2 saatten az süre içerisinde 8.9 milyon dolara çıkarttı. Son 24 saatte ise kedi temalı meme coin'lerde büyük artış var.

Solana fiyatını çok kısa sürede 200 doların üzerine çıkaran etkenlerden biri de, son dönemde zincirde yaratılan yeni coin’lere olan büyük ilgi olarak görülüyor.

Coin çıkar çıkmaz yapılan alımlar veya içeriden elde edilen bilgiler üzerinden izlenen yollar derken, bazı kullanıcıların milyon dolarlık kazançları bazen dakikalar, bazen de birkaç saatte elde ettiği görülüyor.

Bunun son örneği de MEW token’da yaşandı. Bu sabah saatlerinde yaklaşık 35 bin dolarlık 178 adet SOL ile MEW alan yatırımcı, parasını 255 kat artırdı. 4.41 milyar adet MEW alan bu kişi, 8.9 milyon dolar kazandı.

Lookonchain tarafından yapılan paylaşımda ise, yatırımcının henüz kârını realize etmemiş olduğu da görülüyor.

Bugün çıktı

Son dönemde Solana ağında oluşturulan birçok meme coin, bazı yatırımcıları milyoner yaparken, kripto para analistleri, bu tarz kazançların arkasında genelde manipülasyonlar ve içeriden elde edilen bilgiler olduğunu savunuyor.

“cat in a dogs world” adında olan ve kısaltması MEW olan token’ın, bugün çıkarılması da tabii ki şüpheleri artırıyor.

MEW gibi son 24 saatte birçok kedi temali meme coin’in de yükselmesi gözlerden kaçmıyor.

Son 24 saatte Catfish %98, Sillynubcat %80 ve Upsidedowncat token %60 yükseliş gösterdi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl