ETF analistinden Solana yorumu: Başkan olursa unutun

VanEck'in ardından 21Shares şirketinin de Solana spot ETF başvurusunda bulunması kripto dünyasında ses getirirken, Bloomberg ETF analisti olan Eric Balchunas ise, ABD başkanlık seçimlerinin Solana ETF'leri için de kritik olacağını söyledi.

Finans dünyasının önemli medya kuruluşlarından biri olan Bloomberg’ün ETF analisti Eric Balchunas, Solana ETF’leri için ABD başkanlık seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi. Solana ETF’leri için son tarihin 2025 yılının mart ayı olacağını düşündüğünü belirten Balchunas şu ifadeleri kullandı:

“Solana ETF’leri için son tarih 2025’in mart ayı olacak gibi gözüküyor. Ama o süreye kadar en önemli dönem de kasım ayı olacak. Eğer seçimleri Biden kazanırsa, Solana ETF’lerini unutun. Trump kazanırsa ise her şey mümkün”

“Ether için tahminim 18 Temmuz”

Bir türlü işlemlere açılmayan Ether spot ETF’leriyle ilgili tahminini de paylaşan Balchunas, gelecek haftayı işaret etti:

“SEC, ETF ihraççılarından S-1 dosyalarını 8 Temmuz için istedi. Ancak burada bir işlem ücreti belirtilmesinin gerekli olmadığını da aktardı. Son oyun planlarıyla ilgili detayları bundan sonra verecekler. Dosyalar, işlem ücretlerini de barındıracak şekilde daha sonra SEC’ye iletilecek. Sonra da fonlar işlemlere açılacak. Başlangıç günü yok. Umarım yakında bir şey duyarız. Yine başıma silah dayayıp da bir gün isterseniz ben 18 Temmuz’u işaret ederim”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl