Pantera Capital FTX’teki indirimli Solana token’ları almak istiyor

Kripto fon yönetim şirketi Pantera Capital'ın, FTX'e ait olan Solana'ları indirimli almak istediği belirtildi. ABD medyasından Bloomberg'ün verdiği bilgiye göre şirket, fiyatı bu dönemde 130 dolar civarında olan SOL token'ları 59.95 dolardan alma niyetinde...

Yönetimi altında 5.2 milyar dolarlık varlık olan ve Bitcoin için 150 bin dolarlık fiyat tahmininde bulunan Pantera Capital, şimdi de FTX’in elindeki Solana token’larını hedef aldı.

ABD medyasından Bloomberg’in verdiği bilgiye göre şirket, şu anda 130 dolar civarında bulunan token’lar için 59.95 dolar ödeme niyetini taşıyor. 30 günlük hareketli ortalamanın %40 daha indirimli fiyatı olan bu seviye için 250 milyon dolara kadar fon toplanabileceği de haberde verilen diğer bilgiler arasında…

4 senelik kilitli kalma şartı var

Öte yandan Pantera’nın bu SOL token’larını alması durumunda, yatırımı sağlayan müşteriler token’ların 4 sene kilitli kalmasını kabul etmiş olacaklar.

Haberde ayrıca Pantera’nın şubat ayında yatırımcı olma potansiyeli yüksek olan kişi ve kurumlara gönderdiği belgeyi de Bloomberg’ün gördüğü ifade edildi.

Solana, haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 130 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl