Sabrının ödülünü alan trader, kriptoda 2 ayda 144 kat kazandı

Bu boğa sezonunda trader'ların en çok kazandığı ağ olarak görülen Solana blok zinciri üzerinde işlem yapan bir yatırımcı, aldığı meme coin üzerinden çok ciddi bir kâr yakalamayı başardı. HAMMY adlı meme coin'den alan ve 8 bin dolarlık yatırımı olan trader'ın toplam kârı 1.2 milyon doları geçti.

2024’ün ilk yarısı Solana boğası olarak anılacak gibi gözüküyor. Özellikle Solana tabanlı meme coin’lerin çılgınlık seviyesinde alınıp satıldığı bu dönemde, trader’lar zaman zaman binlerce katlık kârlar yakalamayı da başardılar.

Bu konuda yaptığı takip araştırmalarıyla bilinen Lookonchain’in haberine göre ise bir trader HAMMY üzerinden milyon dolarlık kazanç elde etti.

20 katı buldu ama satmadı

10 Mart güü 8600 dolar değerde 60 SOL ile HAMMY alan yatırımcı, geçen bir aylık sürede 20 kat kâr yakalamasına rağmen satış yapmadı. 0.00035 dolarlık maliyetle alım yapan ve hedefini sabırla bekleyen bu kişi, 4 Mayıs günü ise 0.031 dolardan satışlara başladı.

Elindeki 25 milyon adet token’ın 12.8 milyonunu satan trader, 400 bin dolarlık Solana (2700 adet) elde etti. 885 bin dolar değerde olan 12 milyon token ise hala satılmış değil. Yatırımcının toplam kârı ise şu anda 1.25 milyon doları aşmış durumda bulunuyor.

Solana meme coin’i olan HAMMY, son 14 günde %3000’lik artış yaşadı. Aşağıdaki grafikte, trader’ın alım ve satış yaptığı yerler görülebiliyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Yalçın ş. Yanıtla

    Alış ve satış maliyetleri hesaplandığında nasıl 144 kat artış çıktı sonuç ? Nasıl bir matematiğiniz var acaba