Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ünlü rapçi Soulja Boy, 5 milyon takipçisine 6 altcoin aldığını duyurdu

Dünyaca ünlü Amerikalı hip-hop yıldızı ve rapçi DeAndre Cortez Way veya sahne adıyla Soulja Boy, birkaç kripto para alarak kripto para piyasasına giriş yaptı.

Soulja Boy, geçtiğimiz günlerde, Twitter’daki 5.2 milyon takipçisine kripto para almanın en iyi yolunu söylemelerini istemişti. Viral olan tweet’e yüzlerce yanıt gelmiş ve bu yanıtlarda Binance US, Cash App, Coinbase, Robinhood, OKCoin gibi tavsiyeler verilmişti Ünlü rapçi, daha sonra takipçilerine kendi kripto parasını çıkarmasıyla ilgili olarak ne düşündüklerini sormuştu.

Aradan geçen birkaç günün ardından Soulja Boy, bu akşam bir teşekkür gönderisi paylaşarak bir miktar BNB, DGB, TRX, KLV, ZPAE ve FDO aldığını açıkladı.

Reklam mı?

Bunlardan BNB, DGB ve TRX piyasanın bilinen kripto para projeleriyken diğer üçü piyasa değeri bakımından çok daha küçük ve az bilinen kripto paralar. Bu durum, söz konusu gönderinin reklam amaçlı olabileceği düşüncelerine yol açtı. Bilindiği üzere, geçmişte DJ Khaled dahil, rap dünyasından bazı ünlü isimler, ICO tanıtımlarında yer almış ve ödeme aldıklarını açıklamadan reklam yapmalarından dolayı SEC tarafından para cezasına çarptırılmışlardı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl