Binance Launchpad projesi Space ID’ye 100 binden fazla katılım

Binance’in son Launchpad projesi Space ID’ye ilgi büyük oldu. Borsanın verdiği rakamlara göre, 103 bin 598 kişi, Space ID ön satışından token alabilmek için yaklaşık 3 milyar dolar değerinde 8 milyon 677 bin 923 BNB kilitledi.

Space ID’nin token dağıtımı bugün 13.00’e kadar tamamlanacak. 15.00 itibari ile de ID/BTC, ID/USDT ve ID/BNB işlem çiftleriyle listeleme gerçekleşecek.

Space ID’nin token satışının toplam üst limiti 2.5 milyon dolardı. Bir kullanıcı en fazla 15 bin dolar değerinde ID alabiliyordu. Toplam ID arzı 2 milyar iken Binance Launchpad’de satışa sunulan arz ise bu miktarın yüzde 5’ine denk geliyordu ve 100 milyondu. Token’ların satış fiyatı da 1 ID için 0.025 dolar olarak belirlenmişti.

Space ID, Web3 alanında en büyük alan adı sağlayıcılarından biri. 2022’nin eylül ayında piyasaya çıkan Space ID, .bnb ve .arb gibi alan adları sunuyor.

Öte yandan proje, Binance Launchpad’in 30. projesiydi. Platform üzerinde listelenen Launchpad projeleri, zirve seviyelerine göre şimdiye kadar ortalama 195 kat, mevcut fiyatlarına göre ise 25 kat getiri sağladı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl