Blockchain Economy Istanbul Summit’e SpaceX şampiyonu konuşmacı

Türkiye ve Orta Doğu'nun en büyük Blockchain etkinliği Blockchain Economy Istanbul Summit'in konuşmacıları arasına SpaceX şampiyonu rLoop'un kurucu ortağı Ilyas Vali de katıldı.

2017 yılında SpaceX Hyperloop Yarışması’nda birincilik ödülü alan rLoop’un kurucu ortağı Ilyas Vali, 20 Şubat’ta İstanbul’da bulunan Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Blockchain Economy İstanbul Summit’in konuşmacıları arasına katıldı.

Vali’nin kurucu ortağı olduğu rLoop, 59’dan fazla ülkede 1300’ün üzerinde mühendisi ile küresel olarak faaliyet gösteriyor.

Çeşitli mühendislik çözümleri sunan, merkezi olmayan, kitle tarafından desteklenen bir araştırma ve geliştirme organizasyonu olan rLoop, herhangi birinin, herhangi bir zamanda ve yerde dünyayı değiştirecek potansiyele sahip teknolojileri icat etme, geliştirme ve inceleme süreçlerine katılmasını sağlamak üzere tasarlandı. Misyonu, dünyayı ve insanlığı geliştirmek için gerçek bir arzu ile teşvik edilen yenilikçi teknolojiyi geliştirmek ve hizmete sunmak.

 
Elon Musk ve rLoop ekibi

Başka kimler var?

Blockchain Economy Istanbul Summit’in konuşmacıları arasında Ilyas Vali’nin dışında Wall Street analisti Tom Lee, ünlü milyarder Tim Draper, IOTA’nın kurucularından Serguei Popov, Liberland Başkanı Vit Jedlicka ve Beyaz Saray teknoloji danışmanı Franklin Urteaga bulunuyor.

Etkinliğe Türkiye’den ise konuşmacı olarak Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku, Colendi CEO’su Bülent Tekmen, Kuveyt Türk IT Grup Müdürü Mücahit Gündebahar ile Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan gibi isimler katılacak.

Öğrenciye büyük destek

Türkiye ve Orta Doğu’nun en büyük Blockchain etkinliği olan Blockchain Economy Istanbul Summit, ayrıca Türkiye’de eğitim gören öğrencilere büyük bir destek sunuyor. Türkiye’de eğitim hayatını sürdüren öğrenciler, standart fiyatı yaklaşık 1200 TL olan biletleri 200 TL karşılığında alabiliyorlar.

Etkinlikle ilgili diğer detayları incelemek ve bilet almak için: https://goo.gl/9oTT2v

Sponsorluk ve fuar alanlarıyla ilgili sorular için: contact@uzmancoin.com

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun