Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bedava Stellar Lumens almak ister misiniz? Cevabınız, ‘Evet’se işte yapmanız gerekenler

Bu sözü biliyorsunuz: Eğer bir şey gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen gerçek değildir. Ancak Stellar Lumens ve Byteball gibi bazı kripto para birimleri, kripto para meraklıları nezdinde cazip görünmek için gerçek olamayacak kadar cezbedici yeni bir yaklaşım benimsiyorlar: Havadan para. Stellar geliştiricileri, 2016’nın Ekim ayında bir kampanya başlattılar ve Bitcoin yatırımcılarına toplamda 19 milyar XLM’i ücretsiz bir şekilde dağıttılar. 27 Haziran’da ise ikinci bir duyuru yaparak 27 Ağustos‘a kadar sürecek yeni bir kampanyada toplamda 16 milyar XLM dağıtacaklarını belirttiler. Eğer...

Bu sözü biliyorsunuz: Eğer bir şey gerçek olamayacak kadar iyiyse, muhtemelen gerçek değildir. Ancak Stellar Lumens ve Byteball gibi bazı kripto para birimleri, kripto para meraklıları nezdinde cazip görünmek için gerçek olamayacak kadar cezbedici yeni bir yaklaşım benimsiyorlar: Havadan para.

Stellar geliştiricileri, 2016’nın Ekim ayında bir kampanya başlattılar ve Bitcoin yatırımcılarına toplamda 19 milyar XLM’i ücretsiz bir şekilde dağıttılar. 27 Haziran’da ise ikinci bir duyuru yaparak 27 Ağustos‘a kadar sürecek yeni bir kampanyada toplamda 16 milyar XLM dağıtacaklarını belirttiler.

Eğer 26 Haziran tarihinde bakiyenizde Bitcoin tutmuşsanız ücretsiz XLM talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde kampanyadan Ripple yatırımcıları da yararlanabiliyorlar.

Her şey tamam, nasıl alabilirim?

Günümüzde bir XLM yaklaşık olarak 2.5 cent’e tekabül ediyor. Kampanya kapsamında her BTC başına 976 XLM dağıtılıyor. Örneğin 10 BTC’niz olduğunu varsayarsak tahminen 10.000 XLM alacaksanız, yani 250$ civarında. 100 BTC’niz olsaydı 2500$ alacaktınız.

XLM’leri almak için iki yol var. Birincisi biraz zahmetli ve gizlilik ilkesini ihlal eden bir yol. İkincisini tavsiye ederiz. Birinci yolu anlatacak olursak:

1- Şuradaki adrese gidin.

2- ‘Claim using a Bitcoin wallet’ butonuna tıklayın.

3- Facebook hesabınızla giriş yapın.

4- Stellar hesabınızın ID’sini girin.

5- Bitcoin adresinizi girin.

6- Görüntülenen mesajı imzalayın.

7- İşlemler doğru bir şekilde tamamlanırsa XLM’ler hesabınıza gönderilecektir.

İkinci yol daha basit. Aşağıdaki borsalardan birinde 26 Haziran tarihinde bakiyenizde Bitcoin mevcutsa yapmanız gereken başka hiçbir şey yok. 27 Ağustos tarihine kadar XLM’leriniz hesabınıza yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında kullanılabilecek borsalar şu şekilde:

Kraken
BTC38
Deribit
Yuanbao (Tamamen Çince, Çinceniz varsa)
NaoBTC
Bit-Z

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl