Tecrübeli borsacı, Stellar’da (XLM) büyük potansiyel gördüğünü açıkladı

Ünlü trader Peter Brandt, XRP'nin rakibi olarak görülen Stellar Lumens'in (XLM) çok büyük bir potansiyeli olduğunu ve bir sonraki büyük fiyat hareketini yaşayabilecek altcoin olabileceğini belirtti.

Ünlü trader Peter Brandt, XRP’nin rakibi olan Stellar Lumens’in (XLM) çok büyük bir potansiyeli olduğunu ve bir sonraki büyük fiyat hareketini yaşayabilecek altcoin olabileceğini belirtti.

Stellar ağının kendi kripto parası olan Stellar Lumens; hızlı ve güvenli sınır ötesi ödemeler için bankaları, finansal kurumları, ödeme sistemlerini ve bireyleri birbirine bağlıyor.

Şu anda 0.095 dolardan işlem gören XLM, geçen ayın başından bu yana yüzde 50 değer kazandı. Brandt’a göre ise bu henüz başlangıç. Brandt, aşağıdaki grafiği, “XLM, patlama yapacak bir sonraki altcoin olacak mı?” notu ile yayınladı.

Stellar grafiği
Stellar grafiği

2018 yılının Ocak ayında Bitcoin’in düşüşünü tahmin etmesiyle ün kazanan Brandt, kısa vadede Ethereum da dahil olmak üzere bazı altcoin’lerin Bitcoin’i geride bırakacağını düşünüyor:

“ETH/BTC paritesinde çok önemli bir kırılma var. Hedef .03276. Kısa vadede birçok altcoin Bitcoin karşısında değer kazanacak. “

Geçtiğimiz hafta da “kripto Youtuber” Nicholas Merten de, piyasanın BTC karşısında önemli bir direnç noktasını aşmayı başardığını ve bu sayede yeni altcoin sezonunun resmen başladığını belirtmişti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao ise ‘trader’ların tüm altcoin piyasasının yükselmesini beklememeleri gerektiğini belirtmiş ve bir sonraki alt sezonun gerçekten kendini geliştiren ve kullanım alanı olan altcoin’lere yansıyacağını söylemişti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl