STMX coin nedir

Kripto para dünyasının eski projelerinden birisi olan StormX birçok yatırımcı tarafından merak ediliyor. Peki StormX nedir? STMX coin nedir ve ne işe yarar?

StormX Nedir?

StormX, kullanıcılarına kripto paralarla alışveriş yapabilme imkanı sunan, kullanıcı odaklı bir kripto platformudur. Temel amacı, geleneksel online alışverişi blockchain teknolojisinin gücüyle birleştirmektir. Uygulamayı kullanarak kullanıcılar, alışverişlerinde kripto para ile geri ödeme kazanabilirler. Ayrıca, görevleri tamamladıkça ödüllendirilirler.

STMX Coin Nedir?

STMX Coin, StormX platformunun yerel tokenidir ve ERC-20 standardı kullanılarak tasarlanmıştır. Ayrıca STMX token, kripto dünyasında geri ödeme kazanma olanağı sunarak alışveriş deneyimini zenginleştirmek için tasarlanmıştır.

STMX, alışveriş yaparken kullanıcılara kripto para olarak geri ödeme kazandırmanın yanı sıra, platform içinde staking (yatırım yaparak gelir elde etme) avantajları da sunar.

Okumadan geçmeyin! Bitcoin ne zaman yükselecek?

Diğer yandan, StormX Bracket Challenge adlı etkinlikte katılımcılara ödül olarak da dağıtılır. Bu yarışma, katılımcıların puan toplayarak büyük ödülleri kazanma şansı yakaladığı bir etkinliktir.

Kısacası, STMX Coin, kullanıcılarına hem alışveriş yaparken ekstra getiri elde etme imkanı sunan, hem de platform içerisinde çeşitli avantajlardan yararlanmalarını sağlayan dinamik bir kripto tokenidir.

StormX Projesi ve Amacı Nedir?

StormX projesinin ana amacı, kripto paraların ve blockchain teknolojisinin getirdiği avantajları günlük alışveriş rutinlerine entegre etmektir. Kullanıcılarını, alışveriş yaparken kripto para geri ödemeleri kazanmaları için teşvik eder. Bu sayede, hem kripto dünyasına yeni başlayanlar hem de deneyimli yatırımcılar için alışverişten ekstra getiri elde etme fırsatı sunulmaktadır.

StormX Kurucuları ve Sahibi Kim?

StormX projesi, Simon Yu (CEO) ve Calvin Hsieh (CTO) tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Bu iki isim, projeyi kripto paraları daha erişilebilir kılmak ve alışveriş deneyimini blockchain ile zenginleştirmek amacıyla hayata geçirmişlerdir.

STMX Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

STMX Coin’in tüm zamanların en yüksek değeri, 09 Ocak 2018 tarihinde $0,2466 olarak kaydedilmiştir.

STMX Coin En Düşük Kaçı Gördü?

STMX Coin’in tüm zamanların en düşük değeri, 13 Mart 2020 tarihinde $0,0005756 olarak belirlenmiştir.

STMX Coin Arzı Ne Kadar?

STMX Coin’in toplam arzı 12.5B STMX‘dir. Aynı zamanda maksimum arz ise12.5B STMX olarak belirlenmiştir.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl