Storm fiyatında büyük artış, saatler içerisinde yüzde 350

Ethereum tabanlı bir dijital para olan Storm, bugün yatırımcısına yüzde 350’ye varan oranda kazandırarak yüzleri güldürüyor. Bugün gün içinde Storm’la ilgili flaş bir haber geldi. Platform, Storm’un Güney Kore’nin en büyük borsalarından biri olan UPbit’te listelendiğini duyurdu. Bu haberle birlikte, Storm’un fiyatı daha önce görülmemiş zirvelere çıktı. Gün içerisinde 273 Satoshi’den işlem gören dijital para, Binance üzerinde 935 Satoshi’ye kadar yükselerek saatler içerisinde yüzde 350 değer kazandı. 1 Storm, şu sıralar 700 Satoshi’den işlem görüyor. Hacimde çok büyük sıçrama Storm’un...

Ethereum tabanlı bir dijital para olan Storm, bugün yatırımcısına yüzde 350’ye varan oranda kazandırarak yüzleri güldürüyor.

Bugün gün içinde Storm’la ilgili flaş bir haber geldi. Platform, Storm’un Güney Kore’nin en büyük borsalarından biri olan UPbit’te listelendiğini duyurdu. Bu haberle birlikte, Storm’un fiyatı daha önce görülmemiş zirvelere çıktı.

Gün içerisinde 273 Satoshi’den işlem gören dijital para, Binance üzerinde 935 Satoshi’ye kadar yükselerek saatler içerisinde yüzde 350 değer kazandı. 1 Storm, şu sıralar 700 Satoshi’den işlem görüyor.

Hacimde çok büyük sıçrama

Storm’un UPbit’te listelenmesiyle birlikte Güney Koreli yatırımcılar borsaya adeta hücum etti. Toplam piyasa değeri ile 54. sırada yer alan Storm, son 24 saatte 1 milyar 200 milyon dolarlık hacme ulaştı ve buna göre 4. sıraya oturdu. Dünya çapındaki Storm ticaretinin yüzde 80’inden fazlası Güney Kore borsası UPbit üzerinde gerçekleşti.

10 milyar adet arzla sınırlandırılmış olan Storm’da dolaşımdaki coin adedi şu an 4 milyar civarında. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen proje özellikle güçlü danışman kadrosuyla dikkat çekiyor. Projenin danışmanları arasında Bittrex‘in CEO’su Bill Shihara başta olmak üzere Ethereum‘un kurucularından Charles Hoskinson ile Anthony Di Iorio’nun yanı sıra Steven Nerayoff, Guy Benartzi ve Brian Kelly gibi önemli isimler bulunuyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl