StormGain, Internet Computer (ICP) alım satımını %0 komisyonla başlattı

StormGain sponsorluğunda

StormGain, platformunda Internet Computer’ı (ICP) listelemeye başladı. StormGain kullanıcıları, diğer avantajların yanı sıra ICP’yi komisyonsuz bir şekilde alıp satabilecekler.

StormGain, müşterilerine alım satım başta olmak üzere çeşitli kripto para hizmetleri sağlayan hepsi bir arada bir kripto para platformu. Ayrıca CoinMarketCap verilerine göre StormGain, kripto para trader’ları için en iyi faiz oranını sunan platform konumunda. Bunların üzerine artık Internet Computer (ICP) alım satımı da %0 komisyonla gerçekleşiyor. ICP, piyasadaki en popüler kripto varlıklardan biri olmayı sürdürdürüyor.

Internet Computer (ICP), 10 Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesinin ardından piyasa değeriyle en büyük ilk 10 kripto paradan biri oldu. Fiyat, ilk günlerde hızla 750 dolara kadar yükseldi ve piyasa değeri 50 milyar doları aştı. O zamandan bu yana görülen fiyat düşüşü, hem yeniler hem de deneyimli kripto para trader’ları için birçok yeni yatırım fırsatı yarattı. Dfinity’nin kurucusu Dominic Williams’a göre Internet Computer, Bitcoin ve Ethereum’dan sonra blok zinciri alanındaki en büyük üçüncü yenilik.

StormGain, tüm kullanıcılara birinci sınıf alım satım sinyalleri sağlıyor. Bu hizmet, kripto para piyasasından günlük güncellemeler, fikirler ve haberleri kapsıyor ve trader’ların daha iyi kararlar vermesine yardımcı oluyor. StormGain ayrıca varlıkları kullanmak ve yönetmek konusunda sezgisel bir platform. StormGain’de kripto paraların alım satımını kolaylaştıran geleneksel ödeme yöntemleri de sunuluyor. Bunların dışında sektör ortalamasından daha yüksek olarak 300 kata kadar kaldıraç seçeneği de mevcut.

StormGain, yeni gelenler için platformun nasıl çalıştığını, en iyi trade kararını nasıl verebileceklerini görmeleri adına 50 bin dolarlık demo hesabı da sunuyor.

StormGain’in platformu, trader’ların hem uzun hem de kısa pozisyonlar almasına ve bir dizi kripto parada alım satım kararlarını eyleme geçirmesine olanak tanırken 100 kata kadar varan kaldıraç çarpanı sunar. Şirket, müşterilerinin kripto para piyasasında en iyi alım satım fırsatlarını bulmalarına yardımcı olacak alım satım sinyallerinin yanı sıra gerçek parayla alım satım yapmadan önce platforma aşina olmayı sağlayan bir demo hesabı da veriyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl