Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Stratis coin nedir ve Stratis nasıl alınır?

Stratis nedir? Stratis, bir Blockchain projesidir ve para birimi ise Strat’tır. Strat bir kripto para birimidir. Diğer bir değişiyle dijital veya sanal para birimi… “Stratis nasıl alınır” sorusunun yanıtı ise yazımızın detayında. Stratis projesini geliştirenlerin amacı, internet sitelerinde “Blockchain uygulamalarının .Net çerçevesinde geliştirilmesi, denenmesi ve dağıtımı için basit ve uygun fiyatlı çözümler üretmek.” olarak açıklanıyor. 2016 yılında piyasa çıkan Stratis platformunun kripto para birimi Strat, o dönemlerde 0.012$’dan işlem görüyordu. Uzun bir süre bu seviyede kalan Strat, Mart 2017 itibari...

Stratis nedir? Stratis, bir Blockchain projesidir ve para birimi ise Strat’tır. Strat bir kripto para birimidir. Diğer bir değişiyle dijital veya sanal para birimi… “Stratis nasıl alınır” sorusunun yanıtı ise yazımızın detayında.

Stratis projesini geliştirenlerin amacı, internet sitelerinde “Blockchain uygulamalarının .Net çerçevesinde geliştirilmesi, denenmesi ve dağıtımı için basit ve uygun fiyatlı çözümler üretmek.” olarak açıklanıyor.

2016 yılında piyasa çıkan Stratis platformunun kripto para birimi Strat, o dönemlerde 0.012$’dan işlem görüyordu. Uzun bir süre bu seviyede kalan Strat, Mart 2017 itibari ile yükselişe geçti ve Mayıs ayında 11$ ile zirveyi gördü. Strat, bu yazının yayınlandığı gün itibariyle 7.86$’dan işlem görüyor.

Toplam piyasa hacmi 773 milyon Dolar olan Strat, en büyük hacimli ilk 10 coin arasında yer alıyor.

Stratis nasıl alınır?

Stratis nasıl alınır sorusuna yanıt vermek gerekirse:

Stratis’i şimdilik Türkiye’de bulunan coin borsalarından alma imkanınız yok. Yurtdışı borsalardan satın alabilirsiniz. Poloniex, Bittrex, Changelly gibi pek çok internet sitesinden Stratis alma imkanınız var.

Dünyanın en büyük hacimli borsası Poloniex üzerinden işlem yapmanız oldukça çok kullanıldığından en güvenli yol olarak değerlendirilebilir. Poloniex’e para yatırma işleminin ve Strat da dahil olmak üzere coin alım-satım işlemlerinin nasıl yapılacağına dair detaylı anlatım yazımıza göz atabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl