Stratis yatırımcıları iyimser: 100 dolar olmasını bekliyorum

Gerçekten de mucizeler kripto topraklarında hiçbir zaman son bulmazlar. Stratis, Cumartesi günü yüzde 52.55’lik bir değer artışı görerek Monero ve Dash’ı geride bıraktı ve market kapitalizasyonunda 1 milyar doları bularak 7. sıraya yükseldi. Startis, önce Golem’i daha sonra da Stellar Lumens’i 9. sıraya yerleşmek için yerinden itti. Ardından Monero’yu 8. sıraya götürdü ancak Monero, Startis’i 9. sıraya itmek için adeta savaştı. Stratis yatırımcıları iyimser Cintelegraph, görüşlerini almak için Stratis’in yatırımcılarına ulaştı. “Erkenden satın aldım, bu yüzden sanırım mutluyum” diye haykırıyor Thegoodthen...

Gerçekten de mucizeler kripto topraklarında hiçbir zaman son bulmazlar. Stratis, Cumartesi günü yüzde 52.55’lik bir değer artışı görerek Monero ve Dash’ı geride bıraktı ve market kapitalizasyonunda 1 milyar doları bularak 7. sıraya yükseldi.

Startis, önce Golem’i daha sonra da Stellar Lumens’i 9. sıraya yerleşmek için yerinden itti. Ardından Monero’yu 8. sıraya götürdü ancak Monero, Startis’i 9. sıraya itmek için adeta savaştı.

Stratis yatırımcıları iyimser

Cintelegraph, görüşlerini almak için Stratis’in yatırımcılarına ulaştı. “Erkenden satın aldım, bu yüzden sanırım mutluyum” diye haykırıyor Thegoodthen ve “Stratis’in daha da fazla bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum” diye de ekliyor. Bir başka yatırımcı sadece 60 cent iken Stratis2i aldığını ve kısa sürede 11.42 dolarlık bir büyüme gösterdiğini ifade etti, “Bu sadece bir başlangıç” diye belirtti.

Pvink, “Şaşkınım. Stratis’e yatırım yapmış herkes onun gelecek vaat eden teknolojisi nedeniyle bu kadar değerlendiğini düşünüyor. Kazançler etkileyici.” dedi.

Cointelegraph, JPR’ye nasıl hissettiğini sorduğunda gülümsedi ve şöyle dedi:

“Hayatım değişti. İşimden ayrıldım ve şimdi Blockchain projelerine yatırım yaparak hayallerimi gerçekleştirebilirim.”

Stratis sahipleri, gelecek konusunda iyimser ve daha gidecek çok yolun olduğunu söylüyorlar. JPR, umut verici görünüyor: Ekip, tam zamanlı geliştiricilerin sayısını iki katına çıkarmayı planladıklarını açıkladı. Şu anda, geliştirme ve pazarlama için 20 milyon doları aşkın bir para var ve fonlama turunu tamamlamış bile değiller. Asıl patlama bundan sonra.

Thegoodhen, şu sıralar 17 dolardan işlem gören ETC’nin fiyatına ulaşacağının öngörülmesinin abartı olmayacağını söyledi. Devam etti: Stratis’in 100 dolara ulaşmasını bekliyorum.

Ancak yine de temkinli davranmakta yarar var. Örneğin Ripple, 18 milyar dolarlık bir pazar payına ulaştı ancak ardından 8 milyar dolara geri döndü.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl