Sushi, Celo’nun 12.6 milyon dolar ödüllü “Herkes için DeFi” girişiminde!

Basın bülteni

SushiSwap, DeFi’ın sahip olduğu potansiyeli dünya çapında 6 milyardan fazla akıllı telefon kullanıcısına ulaştırma hedefi ile Celo’nun Herkes için DeFi girişimiyle ortaklık kurdu. Ortaklık kapsamında Celo topluluğu, Sushi ile birlikte CELO ve SUSHI üzerinden aynı anda dağıtılacak toplam 12.6 milyon dolar değerinde likidite madenciliği ödülü verecek.

Celo’nun mobil öncelikli ve kullanıcı dostu yaklaşımı ile Sushi’nin DeFi uzmanlığı ve ürün paketinin birleşimiyle DeFi’dan gerçek ihtiyaçları olan gerçek kişiler daha fazla faydalanabilecek. Herkes için DeFi girişimi ilk günlerinde büyürken, kripto ve DeFi teknolojisinin asıl avantajları da ortaya çıkıyor.

Sushi kullanıcıları, Celo’nun Proof-of-Stake (PoS) ağı üzerinden yapacakları güvenli ve Ethereum uyumlu işlemlerle daha yüksek işlem hızından ve daha düşük ücret avantajından yararlanabilecekler. Celo, Sushi’nin çok zincirli ailesini büyütmenin yanı sıra Celo’nun native sabit kripto varlıklarına, adres haritalama sistemi için bir telefon numarasına ve sorunsuz bir mobil kullanıcı deneyimine erişim olanağını Sushi kullanıcılarına sunacak. Celo’nun mobil öncelikli kullanıcı tabanına erişim ve gelişmekte olan pazarlardaki ağlardan faydalanma imkanı, Sushi’nin yeni kullanıcılara açılmasına ve kullanımını artırmasına yardımcı olacak. 

Likidite havuzlarındaki ödüllerin dağıtımı bugün başladı

Celo Foundation ve Sushi, bu lansmanı kutlamak için hem CELO hem de SUSHI cinsinden ilk ortak likidite madenciliği ödülleri için 10 milyon dolar sunuyor. Aşağıdaki çiftlerdeki ödüllerin dağıtımı 13 Ekim günü itibari ile başladı. SushiSwap’a girin, MetaMask cüzdanına bağlanın, Celo ağını seçin ve ödülleri kazanmaya başlayın! Sushi’yi Celo’da nasıl kullanacağınızı ve Celo varlıklarını Sushi ürünleriyle nasıl takas edeceğinizi öğrenmek için bu bağlantıya tıklayın: (+link).

  • WETH / CELO
  • WETH / cUSD
  • WETH / cEUR
  • cEUR / cUSD

Listeye çok yakında daha fazla çift eklenecek.

Optics token köprüsü kullanımda

İşlem ücreti verimliliği yüksek ve karşı tarafa güven ihtiyacını minimize eden bir birlikte çalışabilirlik protokolü olan Optics, artık Sushi kullanıcılarının da varlıklarını güvenle köprülemelerine olanak tanıyor. Optics çekirdek sözleşmeleri ve token köprü sözleşmeleri Celo, Ethereum ve Polygon ana ağlarında kullanıma sunuldu. Sushi kullanıcıları artık kripto native coin’lerin ötesine geçen Pt ürün paketinden ve UX’ten faydalanabilecek. Sushi CTO’su Joseph Delong, Sushi’nin bu misyonu ileriye taşıyarak DeFi’da bir sonraki sınıra ulaşılabileceğini ifade ediyor.

Celo’nun kurucu ortağı Rene Reinsberg, “Celo’nun misyonu, dünyanın dört bir yanındaki bireyler için finansal refah koşulları yaratmaktır. Sushi’nin Celo’ya katılması topluluğumuz için heyecan verici bir haber. Bu, herkesin mobil cihazlarından erişebileceği izin gerektirmeyen finansal ürünlere erişimi artıracak” dedi.

Celo hakkında

Celo, herkes için refah koşulları yaratan bir finansal sistem inşa etme misyonunu paylaşan teknolojiler, kuruluşlar ve bireylerden oluşan mobil öncelikli, açık kaynaklı bir ekosistemdir. Celo ekosistemi, merkezi olmayan, proof-of-stake blockchain teknolojisi (Celo Platformu), bir native varlık (CELO), sabit coinler (cUSD, cEUR) ve Deutsche Telekom, Opera, Andreessen Horowitz, Anchorage, Coinbase, GSMA, Grameen Foundation, Prosegur, Abra ve cLabs gibi dünya çapında 150’den fazla kuruluştan oluşan Refah Birliği’ni içerir. Celo ekosistemi herkes için refah koşulları yaratmaya yönelik mobil öncelikli yaklaşımıyla büyümeye ve gelişmeye adanmış bir hizmet organizasyonudur.

Sushi hakkında

Sushi, “likidite sorunu” olarak adlandırılabilecek sorunu çözmek için kurulmuş, topluluk odaklı bir organizasyondur. Sushi’nin gelişimi, daha geniş bir ağ yelpazesi yaratmayı amaçlamaktadır. Sushi, kendisini tek bir çözümle sınırlamak yerine birçok merkezi olmayan piyasayı ve aracı bir araya getirir. Şu anda, temel ürünleri arasında merkezi olmayan bir borsa, merkezi olmayan bir borç verme piyasası, gelir araçları ve paydaşlık türevleri yer almaktadır.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl