Merakla beklenen Taklimakan Network’ün ICO tarihi açıklandı

Amatör yatırımcıları, sektör uzmanlarıyla bir araya getiren Blockchain yatırım platformu Taklimakan Network, ICO'larının tarihini açıkladı.

Amatör yatırımcıları, sektör uzmanlarıyla bir araya getiren Blockchain yatırım platformu Taklimakan Network, ICO’larının 9 Nisan’da başlayıp 9 Haziran’a kadar devam edeceğini açıkladı.

Şirket, yakın zamanda 3 milyon 316 bin dolar tutarında Taklimakan Network (TKLN) token’inin satıldığı başarılı bir özel ön satış gerçekleştirdi. Halka açık ICO’ları sırasında şirket, toplu alımlarda verilen on bonus seviyesine sahip 550 milyon TKLN (1 milyon adet token arzının yarısından biraz fazlası) satışa sunacak.

ICO sırasında toplanan fonlar ağın küresel gelişimi için kullanacak. Ethereum’un ERC20 standardına sahip TKLN’lerin adet fiyatı 0.05$ olacak. Şirket, token’in kâr payı ya da başka bir mali fayda sağlamasının beklenmemesi gerektiğini tavsiye ediyor; bununla birlikte çok sayıda token’i olan alıcılar, Taklimakan Network’teki hesabında bir yıl boyunca ödül avantajlarını kullanabilecek ve bir uzmandan ücretsiz bir şekilde yıllık abonelik alabilecek.

Taklimakan Network nedir?

Giderek daha fazla insan kripto paralara nasıl yatırım yapılacağını ve katılacağını öğrenmek istiyor. Bununla birlikte acemiler, baş döndürücü bir dizi seçenekle karşı karşıya kalıyor. Taklimakan Network platformu yatırımcıları, al-satçıları ve meraklıları, herhangi bir seviyede, kriptoda bilinçli seçimlerin nasıl yapılacağı konusunda eğitmeye yardımcı olmak amacıyla oluşturuldu. Platform, güvenilir verilerle birlikte eğitim kaynakları ve uzman tavsiyeleri sunarak kripto ticaretiyle ilgilenen herkese yardımcı olmayı amaçlıyor.

Nasıl çalışır?

Platform hem bir internet sitesi hem de mobil uygulama olarak mevcut olacak. Platformun TKLN belirteci ile desteklenen kendi ekosistemi bulunacak. Taklimakan Network, platform üzerinde bilgilerini yeni gelen kullanıcılarla paylaşan kripto para uzmanlarına token şeklinde ödüller verecek. Uygulama, çeşitli ticari, yatırım ve analitik araçların yanı sıra kullanıcıların bütünüyle kripto para satın almalarını ve bir bilgi pozisyonundan al-sat işlemi yapmalarına yardımcı olacak eğitim materyalleri ve kitle kaynaklı tahminler sunacak. Deneyimli portföy yöneticileri, çeşitli kripto varlık piyasaları ve blok zinciri projelerinin değerlerndirilmesine dayalı analitik incelemeler üretecek.

Platform, bilgi alışverişi konusunda demokratik bir alan olarak tasarlandı ve bu kullanıcıları hem öğrenmeye hem de ekosisteme katkıda bulunmaya teşvik edecek. Temel Taklimakan hesabı, kullanıcıların uzman yatırımcılara ve analistlere abone olmasını ve topluluk tahmin servisine erişim izni sağlıyor. Profesyonel hesap sahibi uzmanlar, al-sat sinyalleri, analitik raporlar, yatırım tavsiyeleri için kendi posta listelerini oluşturarak öngörü sunacak ve eğitim seminerleri verebilecekler. Hem kullanıcı hem de uzman hesap sahipleri, topluluk tahminlerine katılabilir ve doğru tahminler oluşturan katılımcılara ödül veren TKLN ödül sistemine katılmayı hak kazanır.

Geliştirici ekip

Proje, startup’lar için bir Blockchain ve deneyimli finansal yatırım analisti olan Yong Ming Hong, yatırımcı ve varlık yöneticisi Rashid Yussup, girişimci, iş geliştirici ve özel yatırımcı Rustam Kairy tarafından kuruldu. Kurucular; geliştiriciler, pazarlamacılar, BT uzmanları ve UI/UX tasarımcılarından oluşan bir ekip kuruyor. Projenin kurucu ortağı Rashid Yussup, ekibinin benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunacağına inanıyor:

“Şu an için doğrudan rakiplerimiz yok. Daha fazla insan kripto para piyasasına ilgi duymaya başladıkça Taklimakan’a benzer uygulamaların olması kaçınılmaz olacak ama onlar ticarete ve ticaret şartları ile koşullarının oluşturulmasına odaklanma eğiliminde. Bizim platformumuz, finansal anlistleri, kripto-mentorları ve özel yatırımcıları bir araya getirerek finansal okuryazarlık seviyelerini artırmak isteyen kripto para meraklısı herkese yardımcı olmayı hedefliyor.”


Sorumluluk reddi: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Her kullanıcı, kararları üzerinde sorumluluk sahibidir ve herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmasını yapmalıdır. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl