Taklimakan Network, ICO’nun ilk haftasında platformun demosunu başlattı

Taklimakan Network, henüz ICO'larının ilk haftasında kripto para eğitim ve analiz aracının bir demosunu başlattı.

Taklimakan Network, kripto para eğitim ve analiz aracının bir demosunu başlattı.

Yeni demo versiyonu, taklimakan.network adresinde yer alan internet sitesi üzerinde mevcut. Demo lansmanı, kullanıcılara haberlerin ve eğitim özelliklerinin yanı sıra platformun bir ön izlemesini sunuyor. Bu sayede kullanıcıların ihtiyaçlarının uygulama tarafından karşılanmasını sağlamak amacıyla geliştiricilere geri bildirim verilmesine imkan tanıyor.

Demo, Taklimakan’ın en iyi 100 kripto para indeksi olan ve TN Crypto 100 olarak adlandırılan indekse dair bir ön izleme de dahil olmak üzere projenin kabiliyetlerini inceleme fırsatı veriyor. TN Crypto 100, geleneksel piyasa kapitalizasyon metriklerine göre iki haftada bir güncellenecek. Performans raporlaması Alpha, Beta, R-squared ve Sharpe oranları dahil olmak üzere tipik göstergelere dayalı olacağından platform terminalojisi, geleneksel piyasalardaki ticaret faaliyetlerini izleyen veya katılan herkese tanıdık gelecek. TN Crypo 100, birim cinsinden işlem hacmine göre seçilen en büyük 10 alım satım borsasının analizi ile üretiliyor. Platform, kripto para birimlerinin piyasa endekslerine karşı nasıl çalıştığını takip ediyor ve volatilite ile endeks performansı gibi şeyleri ölçüyor.

Eğer bunlardan herhangi biri kafa karıştırıcı geliyorsa Taklimakan’ın kurucu ortağı Rashid Yussup’a göre Taklimakan, daha yakından bakmak için bir platform olabilir. Bu, karmaşık konularda herhangi bir yeterlilik seviyesinden herkesi oldukça bilgi sahibi yapacak bir kaynak anlamına geliyor. Yussup’a göre hiç şüphesiz daha fazla insan kripto paranın nasıl çalıştığıyla ilgilenmeye başladıkça alıcılara hitap etmeyi amaçlayan başka uygulamalar da olacak ancak bu diğer uygulamalar daha çok para kazanmaya odaklanacak. Yussup, “Platformumuz, kripto parayla ilgilenen herkesin finansal okuryazarlık düzeyini artırmarları için onları finansal analistlerle ve kripto-danışmanlarla aktif olarak bir araya getirerek bundan çok daha fazlasını hedefliyor.” diyor.

Başka bir deyişle platformun amacı ekosistemdeki tüm ilgi ve uzmanlık seviyelerini yakalamak. Örneğin ana akım ticarinde, ‘couch patato (patates çuvalı)’ denen strateji, özellikle piyasada aktif olarak oynamakla ilgilenmeyen kişiler için tavsiye edilir. Stratejinin amacı tecrübesiz oyuncuların bile riskleri hafifletirken aynı zamanda makul bir verim almasını sağlamak. Bu, tüccar tarafından minimum etkileşim gerektiren pasif bir strateji. Fonlarınız ve tahvilleriniz ana endekslerle uyumlu olduğu sürece bu yaklaşım doğru bir şekilde çalışıyor. Taklimakan Network’ün TN Crypto 100’ü, geleneksel analitiğe dayalı olarak çeşitli kripto para borsalarındaki performansı toplayı analiz ederek kripto para alanında bu stratejiyi taklit eder fakat aynı zamanda en düşük paydadan daha iyi performans göstermeye çalışır. Elbette daha aktif tüccarlar, potansiyel olarak daha fazla getiri sağlıyor.

Taklimakan’ın amacı, kripto para ticaretine ilgi duyan herkes için çekici ve yararlı bir araç olmak. Proje Alpha, Beta ve Sharpe oranlarında zamanında geri bildirim sağlayabilen her seviyede aktif yatırımcılarla iş birliği yapıyor. Ana akım ticaretinde kullanılan bu göstergeler, piyasa performansını sırasıyla genel endekslere, volatilite ve geri dönüş riskine karşı ölçüyor. Platformun etkileşimli yeteneklerinden dolayı kullanıcılar kendi risk iştahlarını diğer kullanıcı ve uzmanların metrik ve kitle kaynaklı bilgilerine göre ayarlayabilirler.

Platformda temel Taklimakan hesabı, kullanıcıların uzman yatırımcılara ve analistlere abone olmasını ve topluluk tahmin servisine erişim izni sağlıyor. Profesyonel hesap sahibi uzmanlar al-sat sinyalleri, analitik raporlar, yatırım tavsiyeleri için kendi posta listelerini oluşturarak öngörü sunacak ve eğitim seminerleri verebilecekler. Hem kullanıcı hem de uzman hesap sahipleri, topluluk tahminlerine katılabilir ve doğru tahminler oluşturan katılımcılara ödül veren TKLN ödül sistemine katılmayı hak kazanır.

Şirketin ICO’su şu anda devam ediyor ve 9 Haziran 2018‘e kadar sürecek. Bu hafta alıcılar için yüzde 30‘luk bir bonus var. Daha fazla bilgi için taklimakan.io adresini ziyaret edin.


Sorumluluk reddi: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl