Taklimakan Network ile SocialMedia.Market’ten iş birliği

Kripto para meraklıları için Singapur merkezli bir platform olan Taklimakan Network ile hatırlı pazarlamaya odaklanan SocialMedia.Market, uzlaşı belgesi imzaladı.

Kripto para yatırımcıları, analistleri ve hayranları için Singapur merkezli bir platform olan Taklimakan Network, sosyal medya influencer’ları ve iş dünyası arasında pazarlama etkileşiminin basitleştirilmesi için merkezsiz bir platform olan SocialMedia.Market, uzlaşı belgesi imzaladı.

Okuma öncesi bilgi notu | Influencer: Sahip oldukları sosyal medya ve dijital kanalları aracılığı ile herhangi bir ürün ya da servis hakkındaki yaşadıklarını, deneyimlerini takipçileri ile paylaşmaları yoluyla tanıtım ve pazarlama aktiviteleri yapan, belirli bir topluluğu etkileme ve yönlendirme gücüne sahip kişi, kişiler ve gruplar.

Varılan ortaklık, Taklimakan Network ile SocialMedia.Market’in Blockchain araştırma ve geliştirme konusunda ortak bir çerçeve oluşturmasını sağlayacak. Taklimakan Network, kripto para ve Blockchain eğitimi üzerine odaklanırken SocialMedia.Market influencer’ları reklamverenlerle buluşturmaya odaklanacak.

Taklimakan Network platformu, hem yeni başlayanlar hem de uzman kripto para yatırımcıları için faydalı bir ortam olacak. Misyonları, yatırım araçları sağlayarak ve bunları analistlerin yanı sıra kripto para danışmanlarıyla birleştirirek kripto para kullanıcılarının finansal okuryazarlığını ve bilgisini artırmak.

Platform, çeşitli ticari, yatırım ve analitik araçların yanı sıra kullanıcıların bütünüyle kripto para satın almalarını ve bir bilgi pozisyonundan al-sat işlemi yapmalarına yardımcı olacak eğitim materyalleri ile kitle kaynaklı tahminler sunacak. Kitle kaynaklı tahmin araçları ve bireylerin katılabileceği halka açık portföyler ağın önemli parçalarından. Tüm bu araçlar ve benzersiz özellikler, kullanıcıların yatırımlarını daha bilinçli bir şekilde yapmalarına ve daha iyi ticaret kararları vermelerine yardımcı olacak.

Taklimakan Network’ün kurucu ortaklarından Rashid Yussup, “Kripto topluluğu hızla büyüyor ve önümüzdeki iki ila beş yıl içinde bir milyonun üzerinde kullanıcı çekmeyi planlıyoruz. Taklimakan Network’teki araçlar sayesinde kripto para topluluğuna eğitim uzmanlığı ve profesyonellik getirmeyi planlıyoruz.” dedi.

Bu arada SocialMedia.Market tarafında önemli gelişmeler var. Şirket, TechCrunch’tan Keith Teare ve Value Brain Company’den Tatsunari Ono’nun da yer aldığı etkileyici bir danışma kurulu oluşturdu. Birlikte hatırlı pazarlama ile ilgili temel sorunları çözüme kavuşturmayı hedefliyorlar. Blockchain teknolojisini kullanarak reklamverenler ile influecer’lar arasındaki etkileşimi basitleştirecekler. Analitik raporlar, hatırlı pazarlama metriklerinin evrensel olarak yükselişte olduğunu gösteriyor. Son tahminler bu pazarın 2020 yılına kadar 5-10 milyar dolarlık bir sektöre dönüşeceğini öngörüyor.

İş birliği ile ilgili detaylar henüz kesin olarak verilmezken hem SocialMedia.Market hem de Taklimakan Network’ün güçlü noktaları, ortak Blockchain sektörünün gelişimini senkronize ederken birbirleriyle verimli bir şekilde çalışıyor. Bu bağlamda iki şirket eşi görülmemiş potansiyele sahip bir ortam yaratıyor ve Blockchain’in merkezsiz doğasına da bağlı kalıyor.

SocialMedia.Market geçtiğimiz günlerde ICOBox’ın rehberliğinde başarılı bir ICO yaptı. SMT token’i halihazırda birkaç borsada listeleniyor. Proje soft cap’i büyük ölçüde aştı ve hard cap’e yaklaştı. Bir SocialMedia.Market danışmanı olan Sonic Foundry’den Andrew Playford, “Hatırlı pazarlama bir süredir heyecan verici bir potansiyel barındırıyordu ve merkezsiz bir Blockchain pazarının oluşturulması bu sektördeki bazı büyük sorunları çözecek. SocialMedia.Market’in ICO’sunun başarısı, bugün önemli Blockchain tabanlı pazarlama projelerinden biri olduğundan dolayı sürpriz değil.” dedi.

SocialMedia.Market’in ICO’su her ne kadar bitmiş olsa da Taklimakan Network’un ICO’su 9 Nisan’da başlayacak ve TKLN token’i 0,05$’dan satılacak. İki şirket arasındaki mutabakat zaptı ile Taklimakan Network’ün ICO’su kesinlikle Blockchain meraklılarının ilgisini çekecek. Taklimakan Network ve SocialMedia.Market hakkında daha fazla bilgi için taklimakan.io ve socialmedia.market‘i ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl