Tecrübeli analist John Bollinger Ethereum aldı, sebebiyle açıkladı

Bollinger bandı göstergesinin yaratıcısı olan John Bollinger, attığı tweet'le Ethereum aldığını açıkladı. Ünlü analist, "Bir deneme pozisyonu açtım. Muhtemelen hala tecrübesizim ama artık giriş yaptım ve dikkatli bir şekilde çalışma zamanı..." dedi.

Geçtiğimiz günlerde kripto para piyasalarındaki düşüşler için “Artık dibi gördüğümüz yerlerde olmalıyız” yorumunu yapan tecrübeli analist John Bollinger, bir deneme pozisyonu açmak maksadıyla Ethereum aldığını açıkladı.

Aktif olarak kullandığı Twitter hesabından düzenli olarak piyasaları yorumlayan Bollinger, Ethereum alışıyla ilgili şunları yazdı:

“Bir deneme pozisyonu için, yakın bir noktada stop’lu şekilde, ve aslında kripto paralar için yakın sayılacak bir seviyede, az miktarda Ethereum aldım. 6 saatlik dilimde oluşan modeli beğendim. Bu işlemi kendime çok güverenek açmadım ve muhtemelen işin başındayım. Ama bir kere girdim artık, konsantreyim ve çalışıyorum”

Bollinger ayrıca takipçilerinin ilgi göstermesinin ardından da, bunun bir deneme işlemi olduğunu, pozisyonun başarılı olamayabileceğini ve Ethereum’un şu anda bir düzeltme hareketi içinde olduğunu söyledi ve onları uyardı.

10 Kasım’da yakaladığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4870 dolardan yaklaşık yüzde 50 seviyesinde düşen ve Pazartesi günü 2100 dolara kadar inen ikinci en büyük kripto para haberin yazıldığı dakikalarda ise 2440 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl