Bu hafta 3 token’da 27 milyon dolarlık kilit açılımı olacak

Kripto paralarda yatırımcıların en çok takip ettiği gelişmelerden olan token açılımlarında bu hafta 3 kripto para öne çıkıyor. Haftalık bazda yaklaşık 27 milyon dolarlık token açılımı gerçekleşecek.

Kripto para yatırımcılarının ve trader’ların özellikle sektörün gelişmesiyle birlikte düzenli takip ettiği token açılımlarında bu hafta önemli gelişmeler olacak.

Blok zinciri tabanlı Web3 oyunu Axie Infinity‘de 22 Temmuz günü 21 milyon 890 bin dolarlık token açılımı olacak. Kilit açılımı toplam arzın %2.96’sına tekabül ediyor.

İkinci en büyük değerdeki serbest bırakma ise SPACE ID’de olacak. ID’de 4.09 milyon dolarlık açılım bekleniyor. Bu kilit açılması da AXS gibi 22 Temmuz’da gerçekleşecek. ID token açılım oranı, toplam arzın yüzde 5.3’ü ediyor.

Toplam arza göre en fazla haftalık açılımın yapılacağı token ise X2Y2 olacak. 964 bin dolarlık açılım, toplam arzın ise %12.8’ine denk geliyor.

Son 2 günde ciddi bir yükseliş gösteren ve arzının %72’lik kısmı açılmış olan 1INCH’te de 3 gün sonra 20 Temmuz günü 190 bin dolarlık küçük bir açılım olacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl