Bu hafta 14 token’ı toplamda 120 milyon dolarlık kilit açılımı bekliyor

Kripto para yatırımcılarının en çok takip ettiği gelişmelerden olan token açılımlarında bu hafta da önemli gelişmeler var. Toplamda 14 token'ı yaklaşık 120 milyon dolarlık kilit açılımı bekliyor.

Kripto paralarda yatırımcıların en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi de token’ların dolaşımdaki miktarı ve kilitli olanların sirkülasyona katılım oranlarıdır. Genelde kilit açılımlarında oluşan satış baskısı fiyatın düşmesine yol açar. Bu durum bazı token’larda yüksek derecede, bazılarında ise düşük seviyede fiyat düşüşü getirir.

Bu hafta ise bazı önemli token’larda ciddi kilit açılımları olacak. Tokenunlocks’un verdiği bilgiye göre kilit açılımları bugün öğle saatlerinde GAL ile başlayacak. GAL token’da 560 bin dolarlık kilit açılımı olacak.

Haftanın en büyük kilit açılımı ise Hedera projesinde gerçekleşecek. 64 milyon dolar değerde 1.15 milyar HBAR token dolaşıma sürülecek. Bu anlamda ikinci sırada ise 34 milyon dolar ile Optimism açılımı geliyor. Optimisim’de 24.16 milyon token dolaşıma girecek.

Bununla birlikte DYDX’te 14 milyon dolar, NYM’de 3 milyon dolar, ACA’da ise 1.2 milyon dolarlık token açılımları olacak.

Bu token’lar dışında da 1INCH, SUI, EDU ve Woo’da gibi kripto paralarda da nispeten küçük seviyede token açılımları olacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl