Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ünlü analist Tom Lee: Bitcoin, balon değil

Ünlü finasal analist ve Fundstrat adlı şirketin kurucusu Tom Lee, Bitcoin’in yıl sonuna kadar yapılacak en iyi yatırım olduğunu söyledi. Lee, CNBC ile gerçekleştirilen röportajında, son düşüşe rağmen güçlü bir yükseliş beklediğini ifade etti. Önümüzdeki beş yıl içerisinde Bitcoin fiyatının 25.000$’ı bulacağını öngören Lee, yüksek fiyatlara karşın Bitcoin’in bir balon olamayacağını söyledi ve Bitcoin’i eleştirenlere şu sözlerle yanıt verdi: “Elimizde bazı veriler var. En az 5000$’lık Bitcoin sahibi olan 300.000 kişi bulunuyor. Bu, Iphone’un 2007’de bir balona dönüştüğünü söylemek gibi...

Ünlü finasal analist ve Fundstrat adlı şirketin kurucusu Tom Lee, Bitcoin’in yıl sonuna kadar yapılacak en iyi yatırım olduğunu söyledi. Lee, CNBC ile gerçekleştirilen röportajında, son düşüşe rağmen güçlü bir yükseliş beklediğini ifade etti.

Önümüzdeki beş yıl içerisinde Bitcoin fiyatının 25.000$’ı bulacağını öngören Lee, yüksek fiyatlara karşın Bitcoin’in bir balon olamayacağını söyledi ve Bitcoin’i eleştirenlere şu sözlerle yanıt verdi:

“Elimizde bazı veriler var. En az 5000$’lık Bitcoin sahibi olan 300.000 kişi bulunuyor. Bu, Iphone’un 2007’de bir balona dönüştüğünü söylemek gibi bir şey, satışa dört gün kala 500.000 iPhone sipariş edilmişti.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl