Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ünlü analist Tom Lee, 25.000$’lık Bitcoin tahmininde ısrarcı

Wall Street’in önemli analistlerinden biri olan Tom Lee, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Bitcoin’e ilişkin yükseliş öngörüsünü sürdürdü. En büyük bağımsız araştırma ve analiz firmalarından Fundstrat’ın kurucusu Lee, bu yıl için 6000$, 2022’ye kadar ise 25.000$’lık tahminini yineledi. Ünlü analist halk nezdinde Bitcoin‘in bilinirliğinin artmasının fiyat artışlarının devam etmesine yol açacağını söyledi. Kısa vadeli yatırımcıları uyardı Kısa vadeli yatırımcılardan dikkatli olmasını isteyen Lee, Bitcoin’in kısa vadede geri çekileceğini ancak uzun vadede sıçrama göstereceğini kaydetti. Öte yandan dijital para birimi borsası Gatecoin’in...

Wall Street’in önemli analistlerinden biri olan Tom Lee, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Bitcoin’e ilişkin yükseliş öngörüsünü sürdürdü.

En büyük bağımsız araştırma ve analiz firmalarından Fundstrat’ın kurucusu Lee, bu yıl için 6000$, 2022’ye kadar ise 25.000$’lık tahminini yineledi.

Ünlü analist halk nezdinde Bitcoin‘in bilinirliğinin artmasının fiyat artışlarının devam etmesine yol açacağını söyledi.

Kısa vadeli yatırımcıları uyardı

Kısa vadeli yatırımcılardan dikkatli olmasını isteyen Lee, Bitcoin’in kısa vadede geri çekileceğini ancak uzun vadede sıçrama göstereceğini kaydetti.

Öte yandan dijital para birimi borsası Gatecoin’in CEO’su Aurelien Menant da Bitcoin’e ilişkin bir öngörüde bulundu. Menant, dünyanın bu ilk dijital para biriminin 2017 yılı içerisinde 5000$’a yükseleceğini ifade etti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl