Tom Lee, Bitcoin’deki fiyat hedefini yükseltti: 11500$

Wall Street’in önde gelen stratejistlerinden Tom Lee, Bitcoin tahminini yükseltti. Lee, Ağustos ayında yaptığı tahminde Bitcoin’in 6000$’a ulaşacağını söylemişti. Lee, şimdi bu tahminini neredeyse iki katına çıkardı. Ünlü stratejist, 2018 yılının ortalarında Bitcoin fiyatının 11500$’ı bulmasını bekliyor. Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası olan CME’nin 11 Aralık’ta Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatması hakkında da konuşan Lee, dijital para birimlerinin meşruiyetini artıracağını ve böylece potansiyel kullanıcı tabanını genişleteceğini düşündüğü için bu konuda iyimser olduğunu ifade etti. Öte yandan milyarder yatırımcı Mike Novogratz...

Wall Street’in önde gelen stratejistlerinden Tom Lee, Bitcoin tahminini yükseltti.

Lee, Ağustos ayında yaptığı tahminde Bitcoin’in 6000$’a ulaşacağını söylemişti. Lee, şimdi bu tahminini neredeyse iki katına çıkardı. Ünlü stratejist, 2018 yılının ortalarında Bitcoin fiyatının 11500$’ı bulmasını bekliyor.

Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası olan CME’nin 11 Aralık’ta Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatması hakkında da konuşan Lee, dijital para birimlerinin meşruiyetini artıracağını ve böylece potansiyel kullanıcı tabanını genişleteceğini düşündüğü için bu konuda iyimser olduğunu ifade etti.

Öte yandan milyarder yatırımcı Mike Novogratz da Bitcoin’deki fiyat hedefini revize etmişti. Lee, 2018 yılının ortaları için 11500$’ı işaret ederken Novogratz ise 2018 yılının sonu için 14000$’lık bir fiyat hedefi koydu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl