Tradelize, halka açık token ön satışını yüzde 20 bonusla başlattı

Küresel bir kripto para ekosistemi ve token sahiplerinin varlıkları ile profesyonellerin uzmanlığını kullanarak daha akıllı yatırımlar yapmasına olanak veren bir platform olan Tradelize'in halka açık token ön satışı yüzde 20 bonusla başladı.

Yeni ekosistem, ProTrader’lara benzersiz bir ticaret araç seti ve 500 bin dolara kadar para verirken yatırımcılar ise yüksek getiri elde etmek için ProTrader’ların uzmanlığından yararlanıyor.

Tradelize, bu hafta halka açık token ön satışını başlattı. Platform, 10 Mayıs’a kadar yüzde 20 bonus, daha sonra ise 28 Mayıs’a kadar yüzde 15’lik bir bonus verecek.

Tradelize’ın token’ı TDZ token başına 1 ABD doları değerinde. Tradelize, TDZ’yi ön satış ve kamu satış aşamalarında çeşitli bonuslar ile sunuyor.

Tradelize’in ekosistemi, profesyonel tüccarları, kripto sahiplerini ve kripto piyasasına yeni gelenleri bir platformda bir araya getirirken hem tüccarlar hem de profesyonel olmayanlar için önemli derecede getiri sağlayacak şekilde tasarlanmış özel çözümler sunuyor.

ProTraderlar için Tradelize.terminal, devrim yaratacak olan bir Doğrudan Piyasa Erişimi (Direct Market Access – DMA) bağımsız yazılım çözümüdür. Tradelize.terminal, kripto ekonomisinin sunduğu tüm likiditeyi sağlayarak, büyük küresel kripto para birimi borsalarında işlem yapmak için kolay ve erişilebilir bir arayüze sahip.

Sıradan yatırımcıların kullanımına sunulacak olan Tradelize.web, kullanıcılarına, en iyi profesyonel tüccarların kullandığı stratejileri izleme fırsatı sunuyor.

Gerçekten en iyi performans gösteren tüccarın kim olduğunu belirlemek, yüzde yüz onaylanmış performans sonuçları içeren benzersiz bir tescilli veritabanı ve sıralama sistemi olan Tradelize.score ile çok kolay.

Tradelize.app ise piyasaya girmek ve akıllıca yatırım yapmak isteyen acemiler için ideal bir geçit.

Her ev hanımı, öğrenci veya doktor, ProTrader’ların sonuçlarıyla eşit sonuçlar alabilecekler.

TDZ token’ı, ekosistem boyunca bir hizmet token’ı olarak çalışacak, Tradelize.web aracılığıyla faaliyetlerini paylaşan uzmanları ödüllendirmek ve ödemeler yapmak için kullanılacak.

Tradelize, token satışı ile toplanan fonların yüzde 80’ini en etkin yatırım ve varlık yönetimi yaklaşımlarını oluşturmak için ayırmayı planlıyor.

Uygulamanın Tradelize.terminal katmanı, olgun borsalarda işlem gören ve kripto borsalarına ilgi duyan profesyonel tüccarlara hitap etmeyi amaçlıyor.

Arbitraj bulucu, arayüz özelleştirmesi, risk yönetimi, akıllı emirler, çoklu ekran düzeni, haber akışı ve cüzdan bağlantısı gibi profesyonel seviyede çalışması için gereken karmaşık işlem araçlarını sunuyor.

Ürün, büyük küresel kripto para birimi borsalarında işlem yapmak için tanıdık bir arayüzle tasarlanmış, elektronik emirlerin daha hızlı verilmesini sağlayan bir platfrom olan Doğrudan Piyasa Erişimi’ne (DMA) sahip bağımsız bir yazılım çözümü.

Tradelize.terminal, bilgi toplamak için çeşitli borsalardan geçmeden bir arabirimden verileri analiz edebilecek deneyimli profesyoneller için tasarlanmış sezgisel bir araç olma özelliğini taşıyor.

Tradelize’in CEO’su ve kurucusu Anton Zapolskyi, “Tradelize, herhangi bir kripto sahibinin tecrübeli profesyoneller ile eşit bir şekilde kazanç sağlamasına izin veriyor. Sadece sizin için çalışan yüzlerce profesyonel tüccarın hiç durmadığını hayal edin. Tradelize ayrıca ProTrader’lara benzersiz bir işlem araç setine erişme imkanı da sağlıyor. Üç çeşit (profesyonel tüccarlar, kripto sahipleri ve piyasaya yeni katılanlar) kitlesinin her biri için özel olarak üretilmiş eşsiz ve benzersiz bir ürün ile Tradelize bir kazan-kazan ekosistemi oluyor.” ifadelerini kullandı.

Daha fazla bilgi için tradelize.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Tradelize, küresel bir kripto para ekosistemi ve token sahiplerinin varlıkları ile profesyonellerin bilgeliğini kullanarak daha akıllı yatırımlar yapmasına olanak veren bir hizmet paketi.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl