Eski Alibaba çalışanı TRON ekibine katıldı

TRON, Alibaba’nın eski Akıllı Pazarlama Teknik Uzmanı Olivier Zhang’ı ekibe kattıklarını açıkladı. Zhang, TRON‘da akıllı sözleşmelerden sorumlu kıdemli teknik mühendis olarak çalışacak. Yapılan açıklamada Olivier’in, Pekin Teknoloji Enstitüsü’nde yüksek lisans derecesine sahip olduğu ve 10 yıllık bir internet ve kurumsal yazılım geliştirme deneyimi bulunduğu kaydedildi. Bunun yanı sıra arama teknolojisi, dağıtık hesaplama ve büyük veri platformlarında derin bilgi sahibi olduğu belirtildi. TRON ekibinin yeni üyesi Olivier’in sözleri şöyleydi: “TRON hayalleriyle bir grup üst düzey mühendisle birlikte çalışmak bir Internet 4.0...

TRON, Alibaba’nın eski Akıllı Pazarlama Teknik Uzmanı Olivier Zhang’ı ekibe kattıklarını açıkladı. Zhang, TRON‘da akıllı sözleşmelerden sorumlu kıdemli teknik mühendis olarak çalışacak.

Yapılan açıklamada Olivier’in, Pekin Teknoloji Enstitüsü’nde yüksek lisans derecesine sahip olduğu ve 10 yıllık bir internet ve kurumsal yazılım geliştirme deneyimi bulunduğu kaydedildi. Bunun yanı sıra arama teknolojisi, dağıtık hesaplama ve büyük veri platformlarında derin bilgi sahibi olduğu belirtildi.

TRON ekibinin yeni üyesi Olivier’in sözleri şöyleydi:

“TRON hayalleriyle bir grup üst düzey mühendisle birlikte çalışmak bir Internet 4.0 blockchain uygulama platformunu başarıyla inşa etmek için harika bir şey. Gelecekte TRON, küresel bir içerik eğlence ekosistemi oluşturmak için merkezi olmayan blockchain teknolojisini kullanarak sayısız kişiye ve iş dünyasına hizmet edecek.”

TRON’un kurucusu Justin Sun ise şunları söyledi:

“TRON şu anda patlayıcı bir büyüme aşamasında. En iyi teknoloji uzmanlarını işe almaya devam ediyoruz. TRON ve blockchain teknolojisinin hızla gelişmesiyle birlikte dünya çapında daha geniş ve daha rekabetçi bir hale gelebiliriz.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl