BitTorrent resmen TRON tarafından satın alındığını doğruladı

Dünya çapında 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan BitTorrent yaptığı açıklamayla TRON tarafından satın alındığını resmen duyurdu.

Popüler torrent istemcisi uTorrent’in ana şirketi olan ve dünya çapında 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan BitTorrent resmi olarak TRON tarafından satın alındığını açıkladı.

Bloglarında yapılan paylaşımda BitTorrent, bir süredir haberlerde yer alan satın alma işlemini doğruladı:

“TRON’un BitTorrent’in satın alımını resmen gerçekleştirdiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz… BitTorrent, TRON’un yeni San Francisco lokasyonunda faaliyetlerine devam edecek.”

Açıklamanın devamında, BitTorrent’in dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcıya yüksek kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceği ve TRON ağına katılmanın BitTorrent’i daha da geliştireceğine inandıkları yer alıyor.

Ayrıca BitTorrent Twitter hessabından yaptığı paylaşımda şu açıklamalar yer aldı:

“BitTorrent artık TRON’un bir parçası. Merkezi olmayan internetin geleceğini inşa etmek için TRON ile güçlerimizi birleştiriyoruz.”

Bununla birlikte TRON’un TRX token’ının fiyatı duyurudan etkilenmemiş görünüyor. TRX duyurudan sonra yüzde 18 oranında kırmızıda görünüyor.

Öte yandan TRON’un kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz ay 30 Temmuz’da gizli bir proje açıklayacaklarını bildirmişti. Projenin açıklanmasına artık çok kısa bir süre kaldı. Şu an için bu gizli projenin ne olduğu tam bir merak konusu. Bu yüzden TRON meraklıları, sabırsızlıkla 30 Temmuz’u bekliyorlar.

→ ‘BİTCOİN’İN RALLİSİ İKİ NEDENDEN DOLAYI SÜRECEK’

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl