Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

O buluşma gerçekleşti: Tron CEO’su, Warren Buffett ile yemek yedi

Tron'un kurucusu ve CEO'su Justin Sun ile ünlü milyarder Warren Buffett sonunda bir araya gelebildi. Geçtiğimiz yıl gerçekleşecek olan fakat ertelenen buluşmanın 23 Ocak'ta yapıldığı açıkandı.

Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun ile ünlü milyarder Warren Buffett’ın geçen ay bir akşam yemeğinde bir araya geldiği açıklandı.

İkili arasındaki buluşma, geçtiğimiz ay gerçekleşecekti fakat Justin Sun’un rahatsızlığı öne sürülerek ileri bir tarihe ertelenmişti. Sun, Buffett ile yemek yemek için tam 4.6 milyon dolar ödeme yapmıştı.

Açıklamaya göre, Sun ile Buffett, 23 Ocak günü yerel saat ile akşam 6’da Nebraska eyaletinin Omaha şehrinde yer alan Happy Hollow Club’ta buluştu. Sun’un yanında dört de misafiri vardı. Bu misafirler, Litecoin Vakfı’nın kurucusu Charlie Lee, Huobi’nin CFO’su Chris Lee, Binance Charity’nin başkanı Helen Hai ve eToro’nun CEO’su Yoni Assia’dan oluşuyordu.

Tron Vakfı’ndan bir yetkili, yemekte genel olarak kripto para ve Blockchain’in yanı sıra iş ve hayatın konuşulduğunu söyledi. Yetkili, Buffett’ın Blockchain teknolojisinin ödemenin geleceği üzerinde yıkıcı bir etki yaratacağına inandığını söylediğini aktardı.

Sun’dan rekor ödeme

Buffett ve Sun ile onun misafirleri arasında gerçekleşen yemek, Glide isimli organizasyonun bir bağış kampanyası kapsamında yapılıyor. Buffett, Glide’ın yemek kampanyasına 20 yıldır katılıyor. Kampanya kapsamında bugüne kadar 33 milyon dolar bağış toplandı ve rekor yemek ücreti ise Justun Sun’dan geldi. Bundan önceki rekor 2016 yılındaydı ve 3.46 milyon dolar ödenmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl