Tron CEO’sundan Poloniex’i satın aldığı iddiasına yanıt

Tron (TRX) kurucusu ve CEO'su Justin Sun, kripto para borsası Poloniex'e yatırım yapacak Asyalı grubun liderliğini yaptığı iddialarını reddetti.

Tron (TRX) kurucusu ve CEO’su Justin Sun, kripto para borsası Poloniex’e yatırım yapacak Asyalı grubun liderliğini yaptığı iddialarını reddetti.

Bugün, 19 Ekim’de yayınlanan bir tweet’te Sun, sahip olduğu bazı kripto paraları da açıklayarak yalnızca yatırım yaptığını ve “hiçbir şey satın almadığını” iddia etti:

“Sadece biraz yatırım yapıyorum ve arkadaşlarıma yardım ediyorum. Aslında $BNB, $HT ve $OKB gibi kripto paralarla dolu büyük bir çantam var ve $TRX ile $BTT’yi destekleyen bütün borsaların tarafındayım.”

Daha önce duyurduğumuz gibi, Poloniex, ABD’de bulunan müşterilerin kullanamayacağı yeni bir platform oluşturmak için Circle’dan ayrılıyor. Resmi bir blog gönderisine göre, yeni şirket Polo Digital Assets, bilinmeyen bir Asya yatırım grubu tarafından destekleniyor.

Bu haberler üzerine Justin Sun’ın bu Asyalı yatırım grubunun başında bulunduğuyla ilgili söylentiler olduğu yazılmıştı. Bu söylentilerin kaynağı da Circle içinden bazı kaynaklara bağlanmıştı. Aynı haberde Poloniex çalışanlarına yeni şirkeye geçmeyi mi yoksa Poloniex’te kalmayı mı tercih ettiklerinin sorulduğu da ifade ediliyordu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl