TRON’un altın haftası – EOS’u da geride bıraktı

Son bir haftanın en çok değer kazanan 3 dijital parasından biri olan TRON, yaklaşık yüzde 80 oranındaki artışıyla EOS'u da geride bıraktı.

Dün TRON (TRX), 9 ve 10. sıralar arasında gidip geliyordu ancak bugün 9. sırada kalıcı olmayı başardı. NEO, gün içinde TRON’u zorlasa da başarılı olamadı. Her iki dijital para arasında toplam piyasa değeri bakımından şu anda 700 milyon dolarlık bir fark bulunuyor. TRON, 6 milyar 360 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipken NEO’nun piyasa değeri 5 milyar 638 milyon dolarda.

Son bir haftanın en çok değer kazanan 3 dijital parasından biri

TRON ayrıca son bir haftada en çok değer kazanan ilk 3 kripto paradan biri. Bir haftalık veriye bakıldığında TRON, yüzde 76.97 oranında değerlenmiş görünüyor. TRX‘in üzerinde sırasıyla yüzde 88.56 ve yüzde 99.16’lık artışlarla ONT ve AE bulunuyor.

EOS’u geride bıraktı

TRX, bir haftalık performans karşılaştırması yapıldığında son dönemin gözdesi EOS’u bile geride bıraktı. EOS, son bir haftada yüzde 62 arttı.

TRON, yayın sırasında son 24 saatte yüzde 13’lük bir artışla 0.097 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bu arada dün CNBC ekranlarında yayınlanan Fast Money programında iyi bir performans gösteren bir altcoin olarak TRON’dan da bahsedilmesi toplulukta heyecan yarattı.

→ TRON (TRX) İÇİN YAKLAŞAN 3 KRİTİK TARİH

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Uğur Yanıtla

    Işlem hacmi yüksekliği, derin olması, sürekli yeni projelere imza atması, ana ağa geçmesi, hız olarak eteryum ile rekabet halinde olması ve düzenli coinburn vaatleri… yakında uyanacak bir dev izlenimi veriyor.