Yaklaşan en önemli 5 ana ağ (mainnet) açılışı ve tarihleri

Önümüzdeki dönemde bazı önemli dijital paralar bulunduğu zincirlerden ayrılarak kendi blok zincirlerine geçiş yapacaklar. İşte o dijital paralar ve tarihleri...

Önümüzdeki dönemde bazı önemli dijital paralar bulunduğu zincirlerden ayrılarak kendi blok zincirlerine geçiş yapacaklar. Bunun her biri için ayrı ayrı önemli kilometre taşları olacağı kesin.

Oyster – 29 Mayıs

Önümüzdeki günlerde ana ağını (mainnet) açacak projelerden biri Oyster Pearl (PRL). IOTA’nın Tangle teknolojisi ve Ethereum’un akıllı sözleşme çerçevesi kullanılarak inşa edilen projenin ana ağı 29 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.

Tron – 31 Mayıs

Bir başka önemli ana ağ açışını ise Tron gerçekleştirecek. Açılışın 31 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. Ana ağ açıldığında bazı önemli ağ güncellemeleri de gerçekleştirilecek. Şu anda Ethereum platformu üzerinde bulunan TRX token’ları ana ağ açılışının ardından ilerleyen günlerde Tron’un kendi blok zincirine alınacak. Bu geçişin suya sabuna dokunmadan otomatik bir şekilde yapılmasını TRX‘lerinizi bilinen bir borsada tutmanız gerekiyor.

EOS – 2 Haziran

Hakkındaki beklentiler oldukça yüksek olan bir başka dijital para EOS, ana ağ açılışını 2 Haziran’da yapacak. Şu anda piyasadaki en büyük 5. dijital para olan EOS, hala büyüme potansiyeli taşıyor.

VeChain – 30 Haziran

VeChain, 30 Haziran’da VeChainThor ana ağını piyasaya sürmeye hazır olacak. Bu dijital para birimi etrafında da güçlü bir heyecan var. Son dönemde kurduğu ortaklıklarla gündeme gelen VeChain’in vaat ettiğini verip veremeyeceği merak konusu.

Ontology – Haziran

Henüz 2 aylık bir geçmişi olmasına karşın en büyük ilk 30 kripto para arasına girmeyi başaran Ontology’nin yol haritasına göre ana ağını Haziran ayı içerisinde açması bekleniyor.

→ SON DÖNEMİN GÖZDESİ EOS YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜREBİLECEK Mİ?

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl