‘TRON, Ethereum’dan 200 kat hızlı, EOS’tan 100 kat ucuz olacak’

TRON'un kurucusu ve CEO'su Justin Sun, protokolün Ethereum'dan 200 kat hızlı ve EOS'tan 100 kat ucuz olacağını iddia etti.

Merkeziyetsiz internet protokolü TRON’un TRX token’ı, CEO Justin Sun’un yaklaşan güncelleme sayesinde protokolün Ethereum’u hızda ve EOS’u maliyette yeneceğini iddia etmesinin ardından bugün yaklaşık yüzde 8 oranında yükseldi.

Sun, Twitter hesabından TRON’un en son versiyonu olan Odyssey 3.1 güncellemesinin bugün 15.00 itibari ile canlıya geçeceğini bildirdi.

Değişiklikler, geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri TRON ana ağına aktarmadan önce test etmelerini sağlayacak olan TRON Virtual Machine’ı içeriyor.

TRON’un kurucusu, tweet’inin devamında “TRON, ETH’den 200 kat daha hızlı ve EOS’tan 100 kat daha ucuz olacak. DApp geliştiricileri ve kullanıcıları, bu sizin için!” ifadelerini kullandı.

TRON ekibi bir yandan Temmuz ayında satın alınan BitTorrent’in entegrasyonu için çalışıyor.

TRON cephesinde yaşanan tüm olumlu gelişmelere karşın en yüksek seviyesiyle karşılaştırıldığında TRX’in değeri yerlerde. Dijital para, 5 Ocak’ta 25 cent’e kadar çıkmıştı, bugün ise 2.6 cent’ten el değiştiriyor.

Kaynak: CoinTelegraph

→ İNGİLTERE’NİN EN ESKİ BITCOIN BORSASI ÇALIŞANLARININ ÇOĞUNU İŞTEN ÇIKARIYOR

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl