TRON’da (TRX) büyük gün yaklaşıyor: Gizli proje ne?

TRON'un kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz ay 30 Temmuz'u işaret ederek gizli bir proje açıklayacaklarını söylemişti. O gün yaklaşıyor, gizli proje ne?

TRON’un kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz ay 30 Temmuz’da gizli bir proje açıklayacaklarını bildirmişti.

Sun, yaptığı açıklamada, “TRON’un en önemli değerlerinden biri, ürünlerimizi ve misyonumuzu zamanında teslim etmek. Gördüğünüz gibi, test ağımızı 31 Mart’taydı ve 31 Mayıs’ta ana ağımızı açtık. Resmi olarak 25 Haziran’da da ana ağa geçiyoruz. Bir sonraki çok önemli dönüm noktası 30 Temmuz olacak. Bu tarihte resmi Sanal Makine’mizi hayata geçireceğiz. 30 Temmuz’da gizli projelerimizden birini başlatacağız.” demişti.

O günden bugüne herkes gizli projenin ne olduğunu merak ediyor.

Bu gizli proje ile alakalı olarak iki şey öne çıkıyor. Bunlardan birincisi 30 Temmuz’da yeni bir ortaklık duyurusu.

İkinci olarak BitTorrent. Bilindiği gibi Sun, geçtiğimiz haftalarda BitTorrent’i satın almıştı. 30 Temmuz’da ise BitTorrent’in nasıl kullanılacağı ve TRON’la nasıl ilişkilendirileceğinin anlatılması beklentisi var.

Bu arada bu gizli proje hakkında The ICO Journal’a konuşan TRON’dan bir kaynak, “İlan edilecek olanların büyük bir etkisi olacak. Söyleyebileceğim tek şey bu.” açıklamasını yaptı.

Elbette TRON, beklenenden farklı bir şeyle de gelebilir. Gizli projenin açıklanmasına artık sadece bir hafta kaldı. TRON meraklıları, sabırsızlıkla 30 Temmuz’u bekliyorlar.

→ BİTCOİN VE ETHER YERİNDE SAYARKEN AUGUR TIRMANIŞA GEÇTİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl