TRON’da Kobe Bryant rüzgarı: Konuşmacı olacak

TRON'un kurucusu Justin Sun, emekli basketbol yıldızı Kobe Bryant'ın TRON konferansında konuşmacı olarak yer alacağını duyurdu.

TRON’un kurucusu Justin Sun, emekliye ayrılan ünlü basketbolcu Kobe Brant‘ın gelecek yıl TRON’un Blockchain konferansında yer alacağını açıkladı. Sun, Bryant’ı ‘bir yatırım dehası’ olarak tanımladı ve NBA yıldızının Ocak’taki zirvede katılımcılarla yaşam deneyimlerini ve iş anlayışını paylaşma şansı verdiğini söyledi.

Sun, Bryant’ın insanlara hayatlarını fiziksel, duygusal ve finansal olarak daha iyi hale getirmek için neler yapabileceklerine dair ilham verebileceğini umuyor. TRON’un kurucusu Bryant’ı tarif ederken şöyle dedi:

“Kobe’nin büyük bir hayranıyım ve yolculuğundan çok etkilendim. Kobe’yi niTROn Zirvesi’ne özel konuk olarak sunmak benim için büyük bir onur. Kobe Bryant’ın sadece bir basketbol dahisi değil aynı zamanda bir yatırım dahisi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Zirvede yapacağı harika konuşmaları duymak için sabırsızlanıyoruz.”

Kobe Bryant, Sun’un tarif ettiği gibi yatırım alanında önemli başarılara imza attı. Örneğin yıldız ismin Coca Cola’nın spor içeçeceği markası BodyArmor’da 6 milyon dolara aldığı hisse, 200 milyon dolarlık bir değere ulaştı.

Bryant’ın TRON konferansında nasıl bir konuşma yapacağı merakla bekleniyor.

Piyasa değeri ile en büyük 11. dijital para konumunda olan TRON, 0.0146 dolardan işlem görüyor.

→ BITCOIN’DEKİ SATIŞ DALGASI 2015’E BENZEYECEK Mİ?

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl