Sarhoşken görüntülenen Justin Sun’dan çok konuşulacak “sh*tcoin” itirafı

Justin Sun, sarhoş olduğunun anlaşıldığı bir videoda, TRON'u "sh*tcoin" olarak nitelendiriyor ve "Sh*tcoin'imi satın alın" diyor.

TRON’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun’dan çarpıcı bir itiraf geldi.

Peter McCormack ile yaptığı ve videoya alınan bir görüşmede Sun, kendi kripto parasını bir “sh*tcoin” olarak adlandırıyor ve “Sh*tcoin’imi satın alın” diyor.

McCormack, söz konusu videoda, Sun’a “TRON, meşru bir para mı, yoksa bir sh*tcoin mi?” sorusunu yöneltiyor. Sun, bu soruya şaşırtıcı bir şekilde “Sh*tcoin” yanıtını veriyor. Bu ifade, kripto para jargonunda değersiz ve işe yaramaz kripto paralar için kullanılıyor.

Kripto para topluluğunda geniş yankı uyandıran kayıtta, TRON kurucusunun açıkça sarhoş olduğu anlaşılıyor.

Justin Sun’un adı şimdiye kadar birçok skandalla birlikte anıldı ve kripto para sektörünün bazı ileri gelenleri onu “dolandırıcı” olarak niteliyor. DigiByte’ın kurucusu Jared Tate, yakın zaman önce Sun’a “adi sehtakâr” demiş, TRON’un whitepaper’ının çoğunun ise kopya olduğunu söylemişti. Hatta Tate, “Birkaç kumar uygulaması, pazarlama ile yaratılan heyecan ve ücretli Twitter botları dışında TRON’la ilgili hiçbir şey benzersiz değil.” ifadelerini kullanmıştı.

Onca sarsıcı gelişmelere karşın TRON, bugün 1.46 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 13. kripto para konumunda.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl