Pablo Escobar’ın ağabeyi, Trump’ı devirmek için kripto para çıkardı

Uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın ağabeyi, ABD Başkanı Donald Trump'a meclis soruşturması açılmasını hedefleyen bir kripto para çıkardı.

GoFundMe’de bağış taplamasının engellendiğini iddia eden uyuşturucu baronu Pablo Escobar‘ın kardeşi piyasaya ABD Başkanı Donald Trump‘a meclis soruşturması açılmasını hedefleyen bir kripto para sürdü.

Escobartrump.org adlı bir internet sitesi açan Pablo Escobar’ın ağabeyi Roberto ‘El Osito’ Escobar, token’a ESCOBAR ismini verdi ve Ethereum ERC-20 tabanlı olacak token’ın ABD Doları ile 1:1 oranında destekleneceği belirtiliyor.

Ağabey Escobar, söylenene göre Trump’a meclis soruşturması açılması kampanyasını ilk olarak GoFundMe’de başlattı ancak buradaki kampanya sayfası kapatılarak sansürlendi.

Pablo Escobar’ın ağabeyi

Projenin 200 milyon adet token’ı şu anda ön satışta. Geçtiğimiz Çarşamba günü ön satışla beraber başlayan ICO süreci, 10 Mayıs’a kadar sürecek. White paper’a göre 1 milyar ESCOBAR satılması bekleniyor. İnternet sitesinde sabit kripto paranın Haziran ayına kadar Belize’deki bir şirket aracılığıyla dolar karşılığında paraya çevrilebilir olacağı belirtiliyor.

The Next Web’e konuşan Escobar Inc.’nin CEO’su Olof Gustafsson, planlarının ilk etapta “ByeByeTrump” başlıklı GoFundMe kampanyasıyla 50 milyon dolar toplamak olduğunu söyledi. Daha sonra kampanyalarının platformda engellenmesiyle birlikte hemen bir token çıkarmaya karar verdiklerini ifade etti.

Gustafsson, “Sadece 10 saat içinde 10 milyon dolar topladıktan sonra GoFundMe tarafından sayfamız kapatıldı ve 24 saat içinde sansürün önüne geçmek için ESCOBAR sabit kripto parasını çıkardık. Sayfamızı kapattıranın doğrudan Trump Yönetimi ya da Başkan Trump olduğuna inanıyoruz” dedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl