Trump’ın portföyüne güncelleme: 2.8 milyon dolarlık Ethereum varlıkları var

Geçtiğimiz hafta yapılan resmi beyan ile 250 bin ilâ 500 bin dolar arasında değerde Ethereum varlıkları olduğu belirtilen Donald Trump'ın portföyüyle ilgili güncelleme geçildi. Yeni finansal açıklamaya göre ABD eski başkanının Ethereum cüzdanında 2.8 milyon dolarlık varlık bulunuyor.

Yapılan yeni bir finansal açıklama, Donald Trump’un Ethereum cüzdanında 2.8 milyon dolardan fazla varlık olduğunu gösterdi. Washington merkezli kâr amacı gütmeyen bir organizasyon olan CREW, Trump için yapılan resmi açıklamaları paylaştı.

Paylaşımlara göre NFT’lerinden gelen lisans ücretlerinden 4.8 milyon dolar kazanan Trump ayrıca kripto bağlantılı yatırımlarından da 7.6 milyon dolar elde etti.

Daha önceki resmi beyanda Trump’ın Ethereum cüzdanında toplamda 250 bin ilâ 500 bin dolar değerde token’lar olduğu belirtilmişti. Son beyan ise cüzdanın ciddi seviyede büyüdüğünü gösteriyor.

Son dönemde kendisiyle ilgili birçok suçlamanın ortaya atıldığı ve iddianamelerin yazıldığı Trump’ın cüzdanında 2.8 milyon dolardan fazla değerde ETH token’ları olduğu kaydedildi.

Trump başkan olduğu dönemde ne Bitcoin ne de diğer kripto paraları desteklediğini ve dünyanın gerçek parasının ABD doları olduğunu söylemişti.

ABD’de Cumhuriyetçi kanadın başkan adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Trump’ın partisi, son dönemde Demokratların hamlelerine karşı kripto paralara verdiği destekle göze çarpıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl