Trust Wallet’tan MoonPay ve Ramp Network ile iş birliği

Popüler sıcak kripto cüzdanı Trust Wallet, kullanıcılar için off-ramp deneyimini geliştirmek üzere kripto ödeme hizmetleri MoonPay ve Ramp Network ile ortaklık kuruyor.

Yaklaşık 60 milyon kişinin kullandığı Trust Wallet, müşterileri için off-ramp sürecini iyileştirmek adına MoonPay ve Ramp Network ile iş birliği yapacağını duyurdu.

Trust Wallet kullanıcıları, bu hizmetlerle entegre olarak, kripto paralarını uygulama içinde sorunsuz bir şekilde itibari para birimine dönüştürebilecekler.

Hack’ler veya dolandırıcılıklara karşı ortak adım

İş birliğinin nihai hedefi, harici bir borsaya para aktarma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kullanıcıların bilgisayar korsanlarına ve dolandırıcılıklara karşı savunmasızlığını azaltmak.

Trust Wallet ayrıca, şu anda 1,19 dolardan işlem gören 100’den fazla Trust Wallet Token’a (TWT) sahip olan müşterileri ödüllendirmeyi de vadediyor. Bu indirimlerin amacı ise kullanıcıların off-ramp ücretlerini daha da düşürmek.

Ramp Network CEO’su Szymon Sypniewicz’e göre, Trust Wallet müşterileri merkezi, gözetim çözümlerini kullanmak ya da daha karmaşık olarak gözetim dışı seçeneklerde gezinmek arasında seçim yapmak zorundaydı. Sypniewicz, MoonPay ve Ramp Network entegre olduktan sonra Trust Wallet kullanıcılarının varlıkları üzerinde tam kontrol sahibi olabileceklerini de bildirdi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl