Türkiye’nin ilk fan token’ı GAL, Bybit ile tüm dünyada listelendi

Galatasaray’ın dijital dünyadaki kripto varlığı Galatasaray Fan Token (GAL) büyüyerek gelişimini sürdürüyor. Türkiye’de Socios.com ile kurduğu iş birliğiyle fan token'ı çıkaran ilk takım olan Galatasaray’ın gelirlerine büyük katkı sağlayan GAL, dünya çapında dev kripto borsalarından biri olan Bybit’te listelendi, yatırımcı ve kullanıcı sayısını global ölçekte artırma yolunda önemli bir adım attı.

Basın bülteni

Piyasa değeri 29 milyon dolara yaklaşan ve ilk arz edildiği tarih olan 2020 Şubat ayından itibaren değeri neredeyse ikiye katlanan, Galatasaray Spor Kulübü’nün fan token’ı GAL, dünyanın en büyük kripto para işlem platformlarından biri olan Bybit’te mevduat, alım ve satım işlemleri için listelendi. Bybit’te GAL Token ile işlem yapan Galatasaray taraftarları hem kendileri için yatırım yaparken hem de takımlarını finansal açıdan destekliyor olacaklar.

100 bin dolarlık ödül havuzu, iPhone 13 ve derbiye bilet kazanma şansı

Listelemeye ek olarak Bybit, GAL yatırımcıları için avantajlı fırsatlar da sunuyor. Yarı yarıya GAL ve CHZ’den oluşan toplam 100.000 USD değerinde bir ödül havuzu açan Bybit, işlem yapan ilk 2000 kişinin cüzdanına her biri ellişer USD değerinde olmak üzere GAL ve CHZ yatıracak.

Bunun yanı sıra çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlayan ve üye olma şartlarını gerçekleştiren toplam 5 kişiye Galatasaray-Fenerbahçe bileti, 1 kişiye ise iPhone 13 hediye edilecek.

Bybit’te işlem yapmaya başlamak için kayıt sayfasından 1 dakika gibi kısa bir süre içinde hesap açabilirsiniz.

100 bin dolarlık ödül havuzu, iPhone 13 hediyeleri ve derbiye bilet kazanma şansı için Bybit resmi sitesini ziyaret edin.

Sahip olduğu Bitcoin ve Ethereum hacmiyle dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Singapur merkezli Bybit, 2,5 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısıyla en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri. Müşteri odaklı değerler üzerine kurulan Bybit, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel, akıllı, kullanımı kolay ve yenilikçi bir hizmet, İnternet üzerinden alım-satım olanağı ve madencilik paketleri ile pasif gelir deneyimi sunmak için çalışıyor. Adil, şeffaf ve verimlilik eksenli bir işlem platformu yaratmayı taahhüt eden Bybit, müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında yanıt vermek adına birçok dilde 7/24 müşteri desteği sunuyor. Bybit, gelişmekte olan dijital varlıklar için en güvenilir işlem platformu olma misyonuyla çalışmaya devam ediyor.

24 saatlik işlem hacmi ortalaması 15,5 milyar USD olan Bybit’te şu anda 3 milyar USD açık pozisyon bulunuyor. Her hafta 1,5 milyondan fazla kullanıcının işlem yaptığı Bybit, dünyanın en büyük kripto para işlem platformları arasında ilk beşte yer alıyor.

7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

Operasyonlarında sürekliliğin esas olduğu Bybit, en kötü piyasa hareketlerinde bile çökme yaşatmayacak bir sistem sunuyor; bu da kullanıcı işlemlerinin kesintisiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Bybit, kullanıcıların yaptıkları işlemlerde adil tavır sergileyen bir platform. Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında cevapsız kalmıyorlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Socios’da son gelişmeler

167 ülkeden 1,3 milyondan fazla taraftar, sevdikleri takımlarla etkileşim kurmak ve onlar tarafından ödüllendirilmek için Socios.com’u kullanıyor. Socios.com, futbol devleri FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Inter Milan, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz milli takımları da dahil olmak üzere 20’den fazla ülkeden 100’den fazla büyük spor organizasyonu ile ortaklık kurdu. Socios.com kadrosunda futbolun yanı sıra UFC ve F1, NBA, NHL, e-spor ve kriketten büyük kulüp ve organizasyonlar da yer alıyor.

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları bulunmakta ve dünya çapında çok daha fazla Fan Token lansmanını hedefliyor. Şirketin dünya çapında birden fazla ofisi ve 180 çalışanı bulunuyor. Yakın zamanda Madrid, İstanbul, São Paulo ve Buenos Aires’te yeni bölge merkezleri açtı ve yakında bir Kuzey Amerika ofisi açacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl