tvk coin nedir

TVK Coin nedir?

TVK Coin nedir? TVK Coin, Virtua olarak bilinen bir metaverse projesinin native kripto para birimidir. Terra Virtua Kolect metaverse kullanıcılarına sosyal etkileşim, Web3 oyunları, dijital koleksiyonlar ve etkileşimli deneyimler sunmayı amaçlayan oyunlaştırılmış bir sanal evren inşa etmektedir.

TVK, bu sanal evrende gerçekleştirilecek işlemlerde ve etkileşimlerde ödeme aracı olarak kullanılan bir kripto para birimidir.

Terra Virtua Kolect nedir?

Terra Virtua Kolect, kullanıcılarınına, sosyal etkileşimler ve eğlence odaklı etkinlikler sunan bir metaverse platformudur.

Terra Virtua kullanıcılarına Legendary Entertainment, Paramount Pictures, Dynamite Comics ve Williams Racing gibi markalarla olan özel ortaklıkları aracılığıyla, pazar yeri, sanal ortamlar ve interaktif deneyimler sağlar.

Terra Virtua Kolect’in projesi nedir?

Terra Virtua Kolect, 2017’de kurulmuş olup, platformunun yönetişim token’ı TVK ise 16 Aralık 2021’de piyasaya sürülmüştür. Bu proje, kullanıcılarına yüksek çözünürlüklü oyunlaştırılmış bir ortamda, gerçekçi hissettiren ve tamamen yeni deneyimler sunan bir metaverse vaat ediyor.

Terra Virtua’nın metaverse’i, farklı değerlere ve kaynaklara sahip arazilerle tamamen oyunlaştırılmış bir yapıya sahip olacak.

Terra Virtua Kolect’in sahibi ve kurucuları kimlerdir?

Terra Virtua’nın başkanı Gary Bracey’dir. NFT platformunu kurmadan önce, 35 yılı aşkın bir süre boyunca Ocean Software’den Digimask’a kadar çeşitli şirketlerde video oyunları endüstrisinde çalışmıştır. Bracey, hem Batılı hem de Asyalı kitleler için video oyunlarının her yönünde tecrübeye sahiptir.

Terra Virtua’nın CEO’su ve ortak kurucusu olan Jawad Ashraf, platforma katılmadan önce sigorta, enerji ticareti, risk yönetimi ve mobil uygulama endüstrilerinde çalışmıştır.

TVK Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

TVK Coin, 15 Mart 2021 tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak $1.22 değerini görmüştür.

TVK En Düşük Kaçı Gördü?

TVK Coin, piyasaya sürüldükten bir süre sonra, 13 Eylül 2023 tarihinde tüm zamanların en düşük değerine düşerek $0.01761 olarak işlem görmüştür.

TVK Coin Arzı Ne Kadar?

TVK Coin’in toplam arzı ve maksimum arzı 1,200,000,000 TVK ile sınırlıdır. Bu sınırlandırma, coinin değerinin korunmasına ve piyasa dalgalanmalarına karşı bir istikrar sağlamaya yardımcı olur.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl