Dogecoin yükselişe geçti: “Twitter Coin” söylentisi

Son bir senede kripto para ve NFT adımlarıyla ön plâna çıkan Twitter'dan ilginç bir hamle daha geliyor olabilir. Twitter gibi şirketlerdeki teknolojik gelişmeleri açık kaynak kodlardan tespit eden Jane Manchun Wong, bahşiş bölümünün içinde yeni bir "coin" alanının oluşturulduğu bilgisini verdi.

Bahşiş ve NFT özelliklerini açan Twitter, Elon Musk’ın şirketi satın almasıyla başka bir yola girerken teknik geliştirmeler konusunda da bazı adımların gelecek zaman diliminde atılacağı görülüyor. Twitter gibi birçok teknoloji şirketindeki teknik geliştirmeler konusunda bilgi veren ve bu geliştirmeleri açık kaynak kodlardan bulan Jane Manchun Wong’un paylaştığı bir görsel Twitter’ın kripto paralarla ilgili yeni bir adım daha atabileceğini gösteriyor.

'Twitter Coin' görseli
‘Twitter Coin’ görseli

“Neyle ilgili olduğu anlaşılmıyor”

Wong paylaştığı görselin ardından ise “Buradaki bahşiş ve coin tanımı ile ne söyleniyor belli değil. Bu geliştirmenin Dogecoin ile alakası olup olmadığı da anlaşılmıyor” yazdı.

Wong’un bu paylaşımının ardından Dogecoin’de küçük çaplı bir artış olsa da, bu devam etmedi.

Twitter’ın yatırma ve çekme işlemlerinin de yapılabileceği yapılabilecek yeni bir kripto cüzdanı üzerinde çalıştığı da biliniyor. Bu konuyla ilgili paylaşımlar da yine Wong tarafından yapılmıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl