Kripto para yatırımcısı olmanın ve kripto paraları harcamanın en kolay yolu: Ubcoin

Ubcoin; Amazon, Etsy ve eBay gibi çevrimiçi pazar yerlerinin kullandığı modeli kullanarak geleneksel kripto para borslarına gerçek bir alternatif olmayı amaçlıyor.

2018 yılının Temmuz ayının ortasına kadar dünyanın dünyanın geleneksel kripto para borsalarına ilk gerçek etkili alternatifi yaratmak için Amazon, Etsy ve eBay gibi çevrimiçi pazar yerlerinin kullandığı modeli kullanan bir Blockchain platformu olan Ubcoin tarafından düzenlenen token satışına katılabilirsiniz. Ubcoin kullanıcıları kripto para karşılığında herkesin güvenle ve anında gerçek malları satabileceği veya satın alabileceği bir pazar. Temel olarak, insanların ilk kez kripto para satın almak için bir başlangıç noktası olarak paraya ihtiyaç duymadığı türden bir çözümün ilk örneği.

Karmaşık kayıt prosedürlerinden güvenliğe, kripto para sahibi olmak hala zor

Tüm dünyada yüz milyonlarca insan kripto paralarla ilgileniyor ve kripto para yatırımı yapmak istiyor. Ama bu o kadar da kolay değil. Kripto madenciliği, belirli ekipman ve teknik uzmanlık gerektiriyor. Ayrıca mevcut itibari para/kripto değişim yöntemleri karmaşık ve güvenli değil. Sadece süper karmaşık kayıt prosedürünü geçmenin ve tam KYC eklemenin zorluğu değil, aynı zamanda en iyi 10 kripto para borsasının 8’inin fiziksel ofis adresi bile yok. Finans sektörünün sofistikasyonu en üst düzeyde olmasına ve son teknolojiye sahip ödeme teknolojilerinin yaygın şekilde kullanılmasına karşın hala kripto para sahibi olmanın kolay bir yolu olmaması oldukça ironik.

Yasal kripto para borsalarının sayısı çok az

Çok sayıda geleneksel kripto para borsalarından birinde BTC veya ETH’yi Euro veya Dolar ile değiştirmek isterseniz iki ana problemle karşılabilirsiniz:

1- Yasal bir statüye sahip kripto para borsalarının sayısı çok az. Ayrıca kendilerini resmi bir kurum olarak lansa edenler bile hiçbir garanti vermezler. Kripto para borsaları yasalarca düzenlenmemiş durumda ve bu nedenle müşterileri, paralarına bir şey olduğunda kiminle iletişim kuracaklarını bilemiyor. Ve bazı şeyler oldukça düzenli bir şekilde gerçekleşir: Borsalar, saldırıya uğrar, müşterilerinin tüm tasarruflarını kaybeder ve kapanır.

2- Bu tür bir platform üzerinden önemli miktarda kripto para satın almak için en kapsamlı kimlik doğrulama kontrollerinden geçmeniz gerekir. Bu kişisel bilgilerinizin tamamını başkalarının insiyatifine terk ettiğiniz anlamına gelir. Kullanıcıların kredi kartlarını kullanarak kripto paralara yatırım yapmalarını sağlayan çok az sayıdaki borsalardan birini kullanırsanız da hem yüksek komisyon ödersiniz hem de bankalar ve düzenleyici organlarda sizin bir kaydınız olur. Bunun üzerine ülkeniz kripto para ticaretini yasaklamayı kararlaştırırsa ciddi bir para cezasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Localbitcoins’e benzer bir platform kullanmaya karar verirseniz, tanımadığınız bir kişiden aldığınız kripto paranın çeşitli suçlarla kirletilmiş olmadığından emin olamazsınız.

Kripto paraları harcamak oldukça güç

Ve sonra hükümet ve finansal kurumların getirdiği kısıtlamalar nedeniyle paralarını kolayca harcayamama sorunu da var. BTC veya ETH’de önemli tasarruflarınız olabilir ama bu kripto paaraları gerçek mal veya hizmetlere dönüştürmenin kolay bir yoluna ihtiyaç duyarsınız; aksi takdirde onlarla ne yapacağınızı bilemezsiniz.

Ubcoin Crypto-to-Goods Exchange, bir kripto para borsası ve eşler arası ticaret platformunun melezini oluşturarak tüm bu problemleri çözüyor. Tüm dünyada neredeyse 2 milyar insan düzenli olarak internet ortamında alışveriş yapıyor ve tüm internet kullanıcılarının yüzde 60‘ı Amazon, eBay, Etsy ve diğer platformlarda itibari para kullanarak mal alıp satıyor. Ubcoin, bu tanıdık model üzerine inşa edildi. Akıllı telefonunuzu satışa çıkarın, bir alıcı bulun, Ubcoin token’larını alıp Bitcoin veya Ethereum gibi diğer büyük kripto paralara dönüştürün. Bu kadar. Artık bir kripto para yatırımcısısınız. Bundan sonra dijital paranızla, kripto servetinizi itibari paraya dönüştürmek zorunda kalmadan Ubcoin’deki herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz.

Kimlik bilgilerinizi ifşa etmek zorunda değilsiniz

Bu model, kripto para borsası ve Localbitcoins gibi platformların sorunlarını çözerek hem potansiyel hem de mevcut kripto para yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Netice itibariyle kullanıcılar dolandırıcılıklardan sakınarak ve anonimliklerini koruyarak yasal, kullanımı kolay ve tam otomatik bir araç ediniyor. Tüm işlem verileri blok zinciri üzerinde saklanıyor ve tüm işlemler, akıllı sözleşmelerde belirlenen algoritmalara göre yürütülüyor. Hiçbir itibari para akışı yok, bu nedenle kullanıcılar herhangi bir kimlik kontrolünden geçmek ve kişisel verilerini ifşa etmek zorunda değil. Her şey yasal ve güvenli: Ubcoin hukuk ekibi tarafından yürütülen kapsamlı durum tespiti, kripto para sahipliğini düzenleyen ülkelerin yasaları ile doğrudan çelişki ve ihlal bulamadı.

Ubcoin‘in kurucuları, sürekli genişleyen küresel Blockchain topluluğu üyelerinin kullandığı araç setinin ayrılmaz bir parçası olacağını düşündükleri platformlarının kripto alana girişin yanı sıra kişinin kripto servetini kullanma sürecinin basitleştireceğini ümit ediyor.

Daha fazla bilgi için ubcoin.io adresini ziyaret edin. %17’lik token indirimi yakında sona erecek!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl