Ubcoin Market; Singapur, Hong Kong ve Güney Kore’de ofisler açıyor

Kripto para ile gerçek malları almak ve satmak için eBay benzeri bir ekosistem olan Ubcoin blockchain, Asya pazarında varlığını genişletiyor.

Kripto para ile gerçek malları satın almak ve satmak için eBay benzeri bir ekosistem olan Ubcoin blockchain, Asya pazarında varlığını genişletiyor.

2018 yılının sonunda, mobil ödeme uygulaması Ubank, bölgedeki global blockchain kripto-mal takas platformu Ubcoin Market‘i tanıtmak ve ürünün piyasaya sürülme stratejisini uygulamak için Singapur, Hong Kong ve Seul’de ofisler açmayı planlıyor.

Şu anda, projenin Rusya’da ofisleri var ve ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde de temsil ediliyor.

Başlangıçta, bu yeni ofislerin her biri, ülkelerdeki artan sayıda ortaklığı sürdüren ve geliştiren, ayrıca müşteri desteği sağlayan ve kullanıcıları kripto para birimini ele alma konusunda eğiten, üç çalışandan oluşan özel bir ekibe sahip olacak. Gelecekte, bu ekipler diğer Asya ülkelerinden ortaklarla irtibat kurmaktan da sorumlu olacaklar.

Ubank ve Ubcoin Market’in CEO’su Felix Khachatryan konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Bu lokasyonlarda ofisler açmaya karar verdik çünkü bu pazarlar, Ubcoin Market’in gelişimi ve daha da genişlemesi açısından en önemli önceliğimiz. Bunun dışında, ülkede bir dizi hayati ortaklık ve ilişki kurduk. En önemlisi, Samsung ile 10 yıldan fazla bir süredir iş birliği yapıyoruz. 2007’den beri ekibimiz tarafından oluşturulan üç uygulama (Ubcoin Market’in ayrılmaz bir parçası olacak olan Ubank uygulaması da dahil), dünyanın en büyük cep telefonu üreticisi Samsung tarafından 10 ülkeye ihraç edilen cihazlara önceden kurulmuş durumda. Ubcoin Market’in ekibinde Güney Kore’den gelen ekip üyeleri ve danışmanlar mevcut; Güney Kore’deki topluluğumuzu aktif olarak büyütüyoruz; Son zamanlarda, ülkedeki bazı ortaklarımız ve destekçilerimiz Moskova’daki ofisimizi bile ziyaret ettiler ve teknolojimizi aktif olarak geliştiren büyük ekibimizle kişisel olarak incelendik ve etkileşime girdik.”

Bu yılın başlarında, Ubank, Asya pazarındaki eşler arası blockchain ticaret platformunun genişletilmesi için Singapur merkezli VC fonu Amereus Group’tan yatırım aldı.

Amereus Group’un yöneticisi Rim Hosup yatırım hakkında şu yorumlarda bulundu:

“Ubcoin Market’in daha da gelişmesini desteklemeye karar verdik, çünkü bu platform, tüm Fly ve Samsung akıllı telefonlarına önceden yüklenmiş olan Doğu Avrupa’daki lider mobil ödeme uygulaması Ubank’e entegre edilecek. Özellikle tüm ICO projelerinin sadece yüzde 9’unun kitlesel fon kampanyasının başlamasından önce bir iş ve/veya ürüne sahip olduğu göz önünde bulundurulduğunda oldukça etkileyici. Ubank, aynı zamanda gerekli özeni gösterdi ve blockchain ürünlerinin tüm KYC ve AML gerekliliklerini karşılamasını sağlayan diğer tüm prosedürleri gerçekleştirdi.”

Hong Kong’un ofis misyonu, SAR ve Çin topraklarının teknoloji girişimcileri ile risk sermayedarlarının enerjik topluluğu ile ilişki kurmak olacak.

Şu anda, Ubcoin Market, projenin halihazırda 4 milyon doları aştığı halka açık token satışını yürütüyor.

Ubcoin Market hakkında

Ubcoin Market, mal ve hizmet satın alıp satarak kripto para birimine kolayca yatırım yapmak için akıllı bir ekosistem geliştiren bir blockchain projesi. Ubcoin Market, 2009 yılından beri faaliyette olan, dünya genelinde 16 milyondan fazla indirmeye, 2.5 milyon aktif kullanıcıya sahip, Samsung ile Fly tarafından cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelen Doğu Avrupa’daki lider mobil ödeme uygulaması Ubank’i inşa eden aynı ekip tarafından kuruldu.

Projenin vizyonu ve yapısı hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilir ve teknik belgelerini okuyabilirsiniz. Ubcoin token’larını şimdi indirimle birlikte buradan satın alabilirsiniz: https://ubcoin.io/en


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl